Reklama

Kinga Rusin prowokuje na Instagramie

Kinga Rusin od połowy listopada mieszka ze swoim partnerem Markiem Kujawą na Malediwach. Regularnie wrzuca na Instagram zdjęcia złocistej plaży i szmaragdowej wody, bo jej dom, a jednocześnie biuro, znajduje tuż nad brzegiem Oceanu Indyjskiego.

Kinga Rusin po 15 latach pożegnała się z "Dzień Dobry TVN". Od połowy listopada mieszka ze swoim partnerem Markiem Kujawą na Malediwach

Na Malediwach Kinga Rusin nie tylko pracuje, ale też oddaje się swoim pasjom. Jakiś czas temu pokazywała, że na plaży ćwiczy jogę, w piątkowy poranek opublikowała zdjęcie, na którym śmiga na kitesurfingu. Pod zdjęciem zdradziła też swój plan na życie, który wzbudził zachwyt, ale też zazdrość innych gwiazd.

Reklama

W piątkowy poranek dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym uśmiechnięta i zrelaksowana płynie na kite’cie i przecina fale lazurowej wody.

W poście pod fotografią napisała: "Mój program, od zawsze: być sterem, okrętem i mieć wiatr w żaglu...".

Na reakcje innych gwiazd nie trzeba było długo czekać. Jako pierwszy skomentował post dziennikarki jej przyjaciel Michał Piróg.

"Kinga tak ci współczuję... Wiem, jakie to ciężkie mieć pasję, która łączy się z tak częstym przebywaniem w słonej wodzie... Zazdroszczę... BTW, co poszło w tym roku nie tak, że ja też nie realizuję swojego corocznego planu 'zima poza europejską stolicą smogu'" - napisał z wyraźnym podziwem, ale też zazdrością tancerz i choreograf.

Zachwytu nie kryła też prowadząca "Dzień Dobry TVN" Anna Kalczyńska. "Sounds like a good plan!" - napisała, a Beata Sadowska dodała krótkie, ale wymowne "Oszsz ty!". Perfekcyjną figurę oraz sportową pasję Kingi Rusin pochwaliła też Ewa Chodakowska, a dziennikarka TVN Marta Kuligowska stwierdziła, że "tak trzeba żyć".

Zachwyty nad formą, figurą i stylem życia Rusin płynęły też w komentarzach od fanów, którzy twierdzili, że dziennikarka wygląda kwitnąco i jest teraz w życiowej formie. Jest w tym sporo racji. Była gwiazda TVN za kilka dni kończy 50 lat, a wysportowanej sylwetki i kondycji mogłaby jej pozazdrościć niejedna 20-latka.


PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje