Reklama

Reklama

Keanu Reeves weselnym gościem? Tego nikt się nie spodziewał!

Pewna Młoda Para z pewnością zapamięta dzień swojego ślubu na długo, i to nie tylko ze względu na wyjątkową uroczystość. Keanu Reeves sprawił, że stali się sławni na całym świecie.

Keanu Reeves jest wyjątkową postacią w świecie kina, swoich fanów ujął nie tylko doskonałym warsztatem aktorskim, ale także skromnością i wielkim sercem. Ostatnio gwiazdor postanowił uszczęśliwić pewną parę z brytyjskiego hrabstwa Northamptonshire. 

Relację z tego wydarzenia opublikował "Newsweek". James i Nikki Roadnight świętowali na weselu w hotelu Fawsley Hall w regionie South Midlands. Wkrótce okazało się, że jednym z gości jest tam właśnie Keanu Reeves. Pan Młody zobaczył go w okolicy baru, wtedy zaprosił go na wesele, a aktor grzecznościowo odpowiedział, że rozważy propozycję. Roadnight wiedział, że Reeves unika rozgłosu, nie spodziewał się więc, że faktycznie przyjemnie zaproszenie. 

Reklama

Chwilę później jeden z pracowników hotelu poinformował Pannę Młodą, że "na zewnątrz czeka pewien specjalny gość, który chciałby się z nią spotkać". Przyznała, że gdy zobaczyła aktora, była w szoku, ale spotkanie wspomina wyjątkowo ciepło. 

"Byłam podekscytowana, że mogę go poznać i się przedstawić. Zaprosiłam go na drinka, ale grzecznie odmówił, tłumacząc, że ma za sobą wyczerpujący lot, więc nie zabawi długo. Był przemiły i pogratulował nam ślubu" - wspominała Roadnight.

Internauci są pod dużym wrażeniem uprzejmości i klasy aktora. 

Keanu Reeves: Mistrz kina

Skromny, utalentowany i powszechnie szanowany. Keanu Reeves bezsprzecznie należy do grona jednych z najbardziej lubianych aktorów i producentów filmowych. Jego występ w grze CD Projekt Red, czyli "Cyberpunku 2077" (użyczył twarzy i głosu Johnny'emu Silverhandowi), został z entuzjazmem przyjęty przez graczy na całym świecie. Reeves powrócił ostatnio do roli Neo/Thomasa Andersona w najnowszej odsłonie "Matriksa", a w najbliższych miesiącach na ekranach kinowych i telewizyjnych pojawią się inne produkcje z jego udziałem. Jednak nie zawsze życie aktora układało się tak pomyślnie - Keanu Reeves przeżył wiele trudnych chwil.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Keanu Reeves | wesele

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL