Reklama

Kate Upton dziewczyną Bonda?

Kate Upton, jedna z najlepiej opłacanych modelek, może wkrótce pojawi się u boku agenta 007.

W karierę Kate Upton na wybiegach przez lata nie wierzyli znawcy świata mody, a zwłaszcza zazdrosne dziś o jej sukcesy koleżanki po fachu. Tymczasem słynąca z pełnych kształtów i obfitego biustu piękność zarabia dziś kilka milionów dolarów rocznie i regularnie pojawia się na okładkach luksusowych magazynów.

Reklama

22-letnia Upton nie poprzestaje jednak na modelingu. Niedawno zaprojektowała własną kolekcję strojów kąpielowych i coraz częściej pracuje jako aktorka. Ostatnio pojawiła się u boku Cameron Diaz w "Innej kobiecie".

Jak zdradzili producenci filmu "Bond 24", który ma wejść na ekrany w 2015 r., Kate jest też jedną z najbardziej prawdopodobnych kandydatek na dziewczynę agenta 007. Jeśli Upton zdobędzie tę rolę, jej koleżanki zzielenieją z zazdrości!

Jasnowłosa piękność, która zaczynała od prezentowania strojów kąpielowych, ku zaskoczeniu wielu, w 2012 roku zaliczyła w branży spory awans. Wydawało się, że przez najbliższą dekadę będzie pozować w kusych strojach i uśmiechać się z okładek magazynów dla panów. Tymczasem upomniał się o nią świat wielkiej mody. Za sensację uznano, gdy pojawiła się w numerze amerykańskiego "Vogue'a". To nie jedyna "biblia mody", w której swoimi wdziękami chwaliła się Upton. Modelka pozowała też dla brazylijskiej, hiszpańskiej, włoskiej i niemieckiej edycji magazynu.

Upton ma już na koncie trzy kinowe role: poza występem w "Innej kobiecie" mogliśmy oglądać ją w komedii "Tower Heist: Zemsta cieciów" oraz filmie "Głupi, głupszy, najgłupszy".

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

To i Owo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kate Upton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje