Reklama

Katarzyna Bonda chwali Magdalenę Boczarską

"Szykuje się sztos serial!" - napisała na swoim instagramowym profilu Katarzyna Bonda po wizycie na planie produkcji, opartej na "Czterech żywiołach" jej autorstwa. Pisarka dodała też, że Magdalena Boczarska jest urodzona do roli Saszy, głównej bohaterki.

"Pojechałam dziś na plan sprawdzić, jak radzi sobie Sasza w Łodzi" - zaczyna swój post na Instagramie popularna pisarka.

"Mam nadzieję, że Państwo czekacie, bo Magdalena Boczarska jest urodzona do roli Saszy" - Bonda nie szczędzi komplementów aktorce.

Post zdobi oczywiście zdjęcie obu pań. Pod wpisem natychmiast zaroiło się od komentarzy. Nie zabrakło nawet pytania o to, dlaczego grająca Saszę Magdalena Boczarska nie ma rudych włosów.

"Nie zapomniano o tym. Sasza to bardzo nieoczywista postać" - enigmatycznie odpowiedziała na to pisarka, podsycając jedynie ciekawość.

Reklama

O tym, że to właśnie Magdalena Boczarska jest faworytą Katarzyny Bondy, pisarka informowała sama za pośrednictwem mediów społecznościowych kilka miesięcy temu.

Jej wpis sprzed kilku godzin potwierdził jedynie, że mistrzyni pióra ma nosa. Rola profilerki, Saszy Załuskiej, jej zdaniem jest stworzona dla Boczarskiej. Kiedy dane będzie się o tym przekonać innym?

Początkowo zdjęcia do serialu miały rozpocząć się znacznie wcześniej. Oczywiście i w tym przypadku plany popsuła pandemia. Ale zdjęcia już trwają.

Autorka kryminału trzyma kciuki za całą ekipę TVN-u, która kręci zdjęcia. Ale pytana przez fanów, dlaczego realizacji nie zaczęto od "Pochłaniacza", wymijająco odpowiada, że jest ciekawa ekranizacji.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska | Żywioły Saszy - Ogień
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy