Reklama

Kamuflaż Keiry Knightley

Grzywka to sposób brytyjskiej aktorki Keiry Knightley na ukrycie problemów z cerą. Zdarza się, że aktorka obcina włosy sama nożyczkami tuż przed imprezą. W ogóle często eksperymentuje z fryzurami.

"Mimo że staram się pić dużo wody, unikać słońca i się wysypiać, moja skóra wcale nie jest perfekcyjna. Często wymaga naprawdę mocnego makijażu, a nawet drastycznych trików. Na nagły wysyp krostek na czole bezbłędnie działa jeden: grzywka. Zdarza się, że obcinam ją sama nożyczkami, tuż przed imprezą" - przyznaje Knightley w wywiadzie, jakiego udzieliła "Elle".

Reklama

Aktorka, nominowana do Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową w filmie "Duma i uprzedzenie", często eksperymentuje z fryzurami. "Gdy miałam 15 lat, sięgające do pasa włosy ścięłam do brody. Podobną metamorfozę zafundowałam im cztery lata później' - wspomina.

"Także do poprzedniej kampanii Coco Mademoiselle miałam boba. Stworzyli go styliści ze studia Odile Gilbert w Paryżu. Od dłuższego czasu noszę jednak taką samą fryzurę do ramion. Z czystej wygody. Nie potrafię się sama czesać, a półdługie włosy nie wymagają układania" - stwierdza.

W rozmowie artystka podkreśla również, że od lat stara się zdrowo odżywiać. "Na szczęście mieszkam we wschodniej części Londynu, obok Broadway Market. Są tutaj stoiska z obłędnymi warzywno-owocowymi sokami" - zdradza aktorka.

"Gdy mam więcej czasu, gotuję. Moje ulubione, choć wymagające trochę czasu potrawy - to risotto i spaghetti al'a arrabbiata. Dodaj do tego wino, ciepły kominek i masz przepis na może nie do końca zdrowy, ale niezwykle przyjemny wieczór" - podsumowuje gwiazda, która jest twarzą zapachu Chanel.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje