Reklama

Kamińska chwali Czartoryską

Odkąd Anna Czartoryska-Niemczycka ogłosiła, że spodziewa się dziecka, uwaga mediów skupia się głównie na niej w roli przyszłej mamy. Na próżno szukać wiadomości dotyczących kariery zawodowej aktorki. Tymczasem Julia Kamińska, teatralna koleżanka Czartoryskiej przypomina, że Anna to profesjonalistka na scenie.

Choć prywatnie bardzo się lubią, na scenie ich postacie rywalizują ze sobą. Anna Czartoryska-Niemczycka i Julia Kamińska grają główne role żeńskie w musicalu "Zorro" Teatru Komedia.

- Ania jest dużo bardziej profesjonalną aktorką niż ja. Ja bardzo się staram być profesjonalistką, ale wydaje mi się, że nie mnie to oceniać - mówi Julia Kamińska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Poza sceną darzą się dużą sympatią, ale w musicalu "Zorro" walczą między sobą o serce tytułowego bohatera.

- Ania wygrywa, ja jestem bardzo zazdrosna, ale uznaję jej wyższość - zdradza Kamińska.

Reklama

Sceniczne antagonizmy nie mają jednak przełożenia na prywatne relacje aktorek.

- To jest bajka. To by było po prostu niepoważne, gdybyśmy przenosiły te swoje zachowania ze sceny na życie prywatne - mówi aktorka, która w sztuce wciela się w postać Inez. Kamińska podkreśla, że Anna Czartoryska-Niemczycka jest profesjonalną aktorką, ona natomiast amatorką dążącą do zyskania umiejętności dyplomowanego aktora.

Ze względu na ciążę nie wiadomo, jak długo Anna Czartoryska będzie mogła występować na scenie. Kiedy nie będzie już to możliwe, zastąpi ją zapewne Monika Mielnik, która gra tę samą postać w drugiej obsadzie spektaklu.

Musical "Zorro" w reżyserii Tomasza Dutkiewicza z Anną Czartoryską-Niemczycką i Julią Kamińską w głównych rolach żeńskich można obejrzeć w Teatrze Komedia w Warszawie.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Kamińśki | Anna Czartoryska-Niemczycka

Reklama

Reklama

Reklama