Reklama

Reklama

Kamila Kamińska: Pierwsza duża rola

Dla 28-letniej Kamili Kamińskiej występ w filmie Łukasza Palkowskiego "Najlepszy" to pierwsza duża rola.

Kamila Kamińska w filmie "Najlepszy"

- Wcześniej, jeśli chodzi o film, pojawiałam się w epizodach. Miałam role, które nie dały mi aż takiej możliwości rozwinięcia mojej postaci. Nasz film robimy już od jesieni, moja postać ciągle ewoluuje. Pokazujemy bohaterów na przestrzeni aż 11 lat. W sytuacji, gdy nie kręcimy scen chronologicznie, największym wyzwaniem jest poukładanie sobie w głowie wszystkich wątków - aktorka mówi w rozmowie z PAP Life.

"Najlepszy" to film opowiadający o sportowcu, który zachwycił świat, a który w Polsce wciąż pozostaje osobą prawie nieznaną. W 1990 r. w Alabamie Jerzy Górski zdobył tytuł mistrza na dystansie Double Ironman. Przez wiele lat był uzależniony od narkotyków, zaliczył wiele życiowych upadków. Nie pobiłby rekordu świata, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga, grana przez Kamińską, stała się inspiracją, aby zawalczyć o swoje życie.

Za reżyserię "Najlepszego" odpowiada Łukasz Palkowski, twórca kinowego hitu "Bogowie".

Główną rolę gra w filmie Jakub Gierszał.

Reklama

- Kuba jest osobą, w której drzemie ogromna siła. Na pierwszy rzut oka, możliwe, że nie widać tego aż tak bardzo. Jest bardzo skromny i czasem wycofany. I to jest jego jeszcze większa siła. On potrafi zaskoczyć. Poza tym ma poczucie humoru, co jest bardzo ważne. Wydaje mi się, że jest fajnym chłopakiem - charakteryzuje Gierszała Kamila Kamińska.

"Najlepszy" wejdzie na ekrany kin jesienią 2017 roku.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Najlepszy (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje