Reklama

Reklama

Justin Timberlake publicznie przeprasza żonę

Justin Timberlake kilka tygodni temu został przyłapany na dwuznacznej sytuacji ze swoją koleżanką z pracy. Gdy do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia, wśród fanów gwiazdy zawrzało. Teraz piosenkarz odniósł się do całej sytuacji. Na swoim profilu na Instagramie przeprosił żonę i wytłumaczył swoje zachowanie.

Justin Timberlake nabroił. Jessica Biel wybaczy?

Od tygodni zagraniczne media poruszają temat Justina Timberlake. Paparazzi któregoś wieczoru przyłapali piosenkarza w dwuznacznej sytuacji. Do sieci trafiły zdjęcia z imprezy, na której Timberlake był między innymi w towarzystwie swojej koleżanki z pracy Alishy Wainwright. Na fotografiach widać jak para trzyma się za ręce, kobieta kładła także swoją dłoń na kolanie mężczyzny. W sieci znaleźć można również nagrania, na których widać, że Timberlake był wówczas pod wyraźnym wpływem alkoholu. Czy między parą do czegoś doszło?

Reklama

Internauci bardzo szybko potępili zachowanie amerykańskiej gwiazdy i współczuli jego pięknej żonie - Jessice Biel. Plotki na temat jego rzekomego romansu nie cichły, więc mężczyzna postanowił w końcu zabrać głos. Na jego profilu na Instagramie pojawił się post, w którym piosenkarz tłumaczy swoje zachowanie. W "oświadczeniu" przeprasza także swoją cudowną żonę i podkreśla, że żałuje, że postawił rodzinę w tak kłopotliwej sytuacji.

"(...) Nic się nie wydarzyło pomiędzy mną i moją koleżanką z pracy. Wypiłem za dużo tamtej nocy i żałuję swojego zachowania. Powinienem był wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, jaki chce dawać swojemu synowi. Przepraszam moją cudowną żonę i rodzinę, która znalazła się w tak niezręcznej sytuacji. Staram się być jak najlepszym mężem i ojcem..." - napisał m.in. Timberlake.

Według zagranicznej prasy incydent z tamtego wieczoru nie wpłynie na małżeństwo Justina Timberlake'a i Jessiki Biel. Mężczyzna po rozstaniu z Britney Spears w 2002 roku związał się właśnie z Biel. Para pobrała się w 2012 roku, a 3 lata później na świat przyszedł ich syn - Silas Randall. Jak dotąd, Jessica i Justin uznawani byli za jedno z najpiękniejszych i niemal perfekcyjnych małżeństw światowego show-biznesu. Czy tak zostanie?


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama