Reklama

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? Aktorka potwierdza!

Julia Wieniawa, znana z filmów "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Sala samobójców. Hejter" oraz seriali "rodzinka.pl" i "Zawsze warto", potwierdziła nowy związek. Aktorka przyznała, że znów jest zakochana.

Julia Wieniawa już nie jest singielką

Już od dłuższego czasu spekulowało się o tym, że Julia Wieniawa znów jest zakochana. Aktorka niedawno spędziła romantyczny weekend w górach w towarzystwie Nikodema Rozbickiego ("Misz masz, czyli kogel mogel 3", "Jak poślubić milionera?").

Reklama

Teraz Julia odpoczywa z aktorem na Zanzibarze. Ich wspólne wypady jedynie podsyciły plotki o związku. Wieniawa w końcu zdecydowała się potwierdzić, że nie jest już singielką.

Julia Wieniawa jest gwiazdą najnowszego wydania magazynu "Gala". W rozmowie z dwutygodnikiem potwierdziła, że ma partnera. Aktorka przyznała, że na przestrzeni ostatnich miesięcy jej podejście do związków diametralnie się zmieniło.

"Inaczej podchodzę do relacji. Zawsze uzależniałam swoje szczęście od osób trzecich. Teraz pracuję nad tym, by polubić siebie niezależnie od innych. Jestem już na takim etapie, że lubię być sama z sobą. Uważam, że dopiero jak się polubi siebie, można próbować budować nowe relacje" - wyznała.

Przypomnijmy, że ostatni oficjalny związek 21-letniej aktorki zakończył się ponad rok temu. W wakacje ubiegłego roku rozstała się z Aleksandrem Milwiwem-Baronem, z którym była wcześniej przez zaledwie kilka miesięcy.

Najpoważniejsza dotychczas relacja łączyła ją z Antkiem Królikowskim, z którym tworzyła parę przez dwa lata. Jak pisze "Gala", teraz aktorka już oficjalnie jest z Nikodemem Rozbickim.

"Długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo. Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację" - oświadczyła Wieniawa.

Autorka: Maria Staroń
Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Nikodem Rozbicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje