Reklama

Reklama

Julia Wieniawa będzie robić kurs na prawo jazdy

Po długich, szalonych i romantycznych wakacjach Julia Wieniawa postanowiła powrócić do pracy. Oprócz przygotowywania utworów na swoją pierwszą płytę i promowania produktów kosmetycznych oraz kolekcji ubrań do jogi, aktorka będzie się także uczyć. Zamierza podszlifować swój angielski i przygotować się do egzaminu na prawo jazdy.

Julia Wieniawa

Tych wakacji Julia Wieniawa z pewnością długo nie zapomni. Zaczęła je od romantycznego wyjazdu z ukochanym Nikodemem Rozbickim na Mykonos, potem bawiła się na Capri, by po krótkiej przerwie wyruszyć na spontaniczną wyprawę po Europie, w czasie której wraz z ukochanym odwiedziła m.in. Amsterdam, Paryż, Disneyland, Monte Carlo i Wenecję. W każdym z tych miejsc Wieniawa i Rozbicki mieszkali w wyjątkowych hotelach - np. w Wenecji zdecydowali się na zabytkowy Hotel Danieli, w którym był kręcony film "Turysta" z Angeliną Jolie i Johnnym Deppem w rolach głównych.

Julia Wieniawa: Najbliższe plany

Gdy kilka tygodni temu miał premierę jej singiel "Na darmo", gwiazda zapowiadała, że po powrocie z urlopu jej priorytetem będzie nagranie pozostałych piosenek na pierwszą płytę, którą planuje wydać w najbliższym czasie.

Reklama

Jednak w najnowszej relacji na Instagramie influencerka zdradziła coś jeszcze. Oprócz pracy nad zapowiadanym krążkiem postanowiła wrócić też do nauki. Jednak myliłby się ten, kto by sądził, że chodzi o nowy kierunek studiów. Wieniawa wyjawiła internautom, że chce podszlifować znajomość języka obcego oraz zdobyć prawo jazdy. "Wróciłam do nauki angielskiego i zabrałam się też wreszcie poważnie za prawo jazdy" - wyznała w social mediach.

Julia Wieniawa: Podróż po Europie

Jest dość prawdopodobne, że do tego drugiego postanowienia namawia ją Nikodem Rozbicki. Para w podróż po Europie wybrała się samochodem, co aktor podsumował w jednym ze swoich postów na Instagramie.

"17 dni, 7 krajów, 4770 km. To statystyki naszej wyprawy przez Europę. W tej przygodzie towarzyszył nam Mercedes GLC. Samochód bardzo komfortowy, a jednak wciąż na tyle kompaktowy, by z łatwością odnaleźć się w zatłoczonym Paryżu czy na wąskich uliczkach Monako. Czas wracać do obowiązków... i powoli myśleć o kolejnych destynacjach" - zapowiedział aktor. A skoro para ma w planach kolejne dłuższe wyprawy samochodem, zapewne przydałby się w trasie drugi kierowca.

Przypomnijmy, że już 10 września zobaczymy Julię Wieniawą w najnowszym filmie Patryka Vegi "Small World".

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje