Reklama

Reklama

Julia Pietrucha urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Julia Pietrucha właśnie została mamą. Aktorka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Julia Pietrucha właśnie została mamą. Aktorka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.
Julia Pietrucha w 2017 roku otrzymała MocArta RMF Classic za Muzyczny Debiut Roku - za płytę "Parsley" /AKPA

W 2017 roku życie Julii Pietruchy wywróciło się do góry nogami. Aktorka, znana z serialu "Blondynka", filmu "Jutro idziemy do kina" i udziału w telewizyjnym programie "jak Oni śpiewają", która udziela się także jako piosenkarka, rozstała się wówczas ze swoim mężem w oparach skandalu.

Ian Dow publicznie oskarżył aktorkę o kradzież i nieeleganckie zachowanie. Dow twierdził, że żona zerwała z nim kontakt, wyrzucając na bruk i zawłaszczając sobie cały ich wspólny dorobek. Aktorka nie chciała odnosić się do jego oskarżeń.

Reklama

Po zakończeniu związku z Ianem Dowem Julia Pietrcuha ułożyła sobie życie na nowo. Zaledwie kilka miesięcy po głośnym rozstaniu poinformowała, że jest w ciąży ze swoim nowym partnerem. Radosną nowiną Pietrucha podzieliła się z fanami w lutym tego roku.

Dziecko aktorki jest już na świecie. O jego narodzinach 29-letnia Julia Pietrucha poinformowała  za pośrednictwem Instagrama.
"Z radością chciałabym poinformować was, że mała Pietruszka jest już wśród nas" - napisała, pokazując pierwsze zdjęcie ze swoim nowo narodzonym dzieckiem.
Pietrucha zdradziła także, że dziewczynka ma na imię Gaja.
Gratulujemy!!!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Pietrucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL