Reklama

Jolanta Fraszyńska mistrzynią kierownicy!

Jolanta Fraszyńska to aktorka o wielu obliczach. Była już hakerką, lekarką, żoną legendy polskiego bluesa i żoną polskiego biznesmena, panią domu wychowująca czwórkę dzieci. To właśnie ta ostatnia rola - Romy Barańskiej w serialu telewizyjnym "Licencja na wychowanie" ujawniła jej niebywały talent komediowy.

Wielbiciele aktorki mogą go teraz podziwiać w najnowszej produkcji studia animacyjnego Walta Disneya - "Ralph Demolka" - która z hukiem wejdzie na ekrany polskich kin już 18 stycznia. Fraszyńska użycza swego głosu przyjaciółce tytułowego bohatera, rezolutnej mistrzyni kierownicy - Wandelopie.

Reklama

- Wandelopa jest energiczną, bardzo dowcipną i błyskotliwą postacią. Fajnie jest ją grać, bo posiada cechy, z którymi na pewno warto się utożsamiać - opowiada aktorka o swojej bohaterce.

"Ralph Demolka" to animowana komedia w 3D adresowana do całej rodziny. W USA film zadebiutował na szczycie box office'u i cieszy się niesłabnącą popularnością. Produkcję docenili też członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej, którzy umieścili "Ralpha Demolkę" na liście kandydatów zakwalifikowanych do rywalizacji o nominację do Oscara w kategorii długometrażowy film animowany.

Bohaterem filmu jest osiłkowaty Ralph, który na co dzień jest czarnym charakterem w grze komputerowej. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, który ma po prostu dość swojej roboty. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera. Zdeterminowany wyrusza w misję, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotka bardzo energiczną dziewczynkę - Wandelopę, która, podobnie jak on, jest odrzucona przez społeczność swojej gry. Gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy, oboje odkryją, że poza światem gier istnieje coś znacznie cenniejszego: prawdziwa przyjaźń.

W polskiej wersji językowej usłyszymy też m.in. Olafa Lubaszenkę (Ralph) oraz Edytę Olszówkę (sierżant Rurecka). Za rodzime dialogi odpowiada Jan Wecsile ("Zaplątani", "Toy Story 3", "Merida Waleczna") a nad reżyserią polskiego dubbingu czuwał Wojciech Paszkowski ("Na fali", "Księżniczka i żaba").


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Fraszyńska | Ralph Demolka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama