Reklama

Johnny Depp na planie filmu "Yoga Horses"

Rola dziwaka, narkomana, pirata, wampira czy szalonego cukiernika nie jest dla Johnny'ego Deppa ciężkim wyzwaniem. Od lat jego aktorskie metamorfozy zachwycają wszystkich.

Aktor został właśnie przyłapany na planie filmowym "Yoga Hosers". Depp w komedii wcieli się w rolę Guy'a Lapointe. W filmie u boku Johnny'ego Deppa wystąpi również jego nastoletnia córka - Lily-Rose Melody.

Reklama

źródło: Agencja TVN/x-news

To nie pierwszy film 15-latki, w którym pojawi się u boku słynnego ojca.Lily-Rose Melody towarzyszyła już Deppowi w horrorze Kevina Smitha "Tusk". Zagrała tam epizodyczną rolę sprzedawczyni na stacji paliw. Jej ojciec wcielił się natomiast w rolę detektywa.

W rzeczywistości "Yoga Horses", za reżyserię którego także odpowiada Kevin Smith, to swoista kontynuacja obrazu "Tusk". W ekipie znaleźli się się bowiem aktorzy, których oglądaliśmy w poprzednim dziele Smitha: Michael Parks, Justin Long, Haley Joel Osment, Genesis Rodriguez, Ralph Garman i Harley Morenstein.

Na premierę czeka też inny obraz z główna rolą aktora. W komedii "Bezwstydny Mortdecai" (na ekranach od 23 stycznia) Depp wciela się w tytułowego pięknisia znanego z najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: johnny depp

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje