Reklama

​Jodie Comer nękana przez stalkera. Groził jej śmiercią

​Jodie Comer znalazła się na celowniku prześladowcy, który od kilku miesięcy wysyłał jej oraz członkom jej rodziny wiadomości z groźbami śmierci. Jak informują francuskie media, 44-letni mężczyzna mieszkający w Roubaix został zatrzymany przez policję.

​Jodie Comer  znalazła się na celowniku prześladowcy, który od kilku miesięcy wysyłał jej oraz członkom jej rodziny wiadomości z groźbami śmierci. Jak informują francuskie media, 44-letni mężczyzna mieszkający w Roubaix został zatrzymany przez policję.
Jodie Comer /Tim P. Whitby /Getty Images

Jodie Comer, która znana jest widzom głównie z roli psychopatycznej zabójczyni Villanelle w popularnym serialu "Obsesja Eve", padła niedawno ofiarą prześladowcy. Brytyjska aktorka od czerwca otrzymywała wiadomości z groźbami śmierci. "Przyjadę do Anglii i urządzę ci rzeź" - miała głosić jedna z nich. Na celowniku stalkera znaleźli się także bliscy gwiazdy, którzy dostawali podobnie niepokojące e-maile.

Jodie Comer: Psychopata chciał ją zabić

Autorem pogróżek jest najprawdopodobniej 44-letni mężczyzna mieszkający we Francji, który został właśnie ujęty przez tamtejszą policję. Miejsce, z którego wysyłano mrożące krew w żyłach komunikaty, zostało namierzone przez eksperta od cyberprzestępczości. Uzbrojeni funkcjonariusze francuskiej policji aresztowali podejrzanego podczas przeprowadzonego o świcie nalotu na jego dom w Roubaix.

Reklama

"30 czerwca skontaktowała się z nami brytyjska policja i poprosiła o przeprowadzenie dochodzenia, w wyniku którego ujęto podejrzewanego o popełnienie przestępstwa mężczyznę. Dochodzenie w sprawie gróźb karalnych i nękania brytyjskiej aktorki Jodie Comer za pośrednictwem mediów społecznościowych wciąż trwa" - ujawnia źródło cytowane przez francuskie media.

Aktywna jak dotąd w social mediach laureatka nagrody BAFTA od 7 czerwca do 20 lipca nie publikowała niczego w sieci, by ułatwić przeprowadzenie śledztwa. Aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo w sieci, aktorka wprowadziła teraz ograniczenia wśród osób komentujących jej posty.

Comer wróciła do instagramowej aktywności dwa tygodnie temu, zamieszczając w serwisie zwiastun nadchodzącego filmu Ridleya Scotta "Ostatni pojedynek", w którym gra jedną z głównych ról. Polska premiera obrazu zaplanowana jest na 15 października.

Jeszcze wcześniej, bo już 13 sierpnia na ekrany polskich kin wejdzie komedia akcji "Free Guy", w której Comer gra u boku Rynana Reynoldsa.

Czytaj więcej: Jodie Comer zagra Józefinę w filmie o Napoleonie?

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jodie Comer | stalking
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy