Reklama

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wezmą ślub? Zaskakujące doniesienia!

Antoni Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub? Takie spekulacje pojawiły się po tym, gdy aktorka spotkała się z przyjaciółkami na imprezie urodzinowej. Jedna z nich zdradziła, że wybiera się na... wieczór panieński. Stylizacja aktorki tego wieczoru tylko podsyciła plotki.

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Antoni Królikowski i Joanna Opozda są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Gdy tylko ogłosili, że są razem, zaczęli pojawiać się wspólnie na ściankach i publikować na Instagramie romantyczne fotografie. Choć pół roku temu się rozstali, to niedawno potwierdzili, że dali sobie kolejną szansę. 

Reklama

Teraz Pudelek donosi, że zakochani wezmą ślub. Informatorzy portalu twierdzą, że sobotnie urodziny aktorki, które miały miejsce w jednym z warszawskich klubów, były połączone z... wieczorem panieńskim.

"Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni" - taką informację przekazał informator portalowi. 

Portal ujawnia treść zaproszeń ślubnych

Aktorka rzeczywiście świętowała w białym stroju, a na InstaStories oznaczyła koleżanki, które gościły na jej urodzinach. Jedna z nich wyznała na swojej relacji, że jest w drodze na wieczór panieński. 

Ponadto portal twierdzi, że dotarł do ślubnych zaproszeń przyszłych małżonków. "Teatr umyślnie straconej wolności ma zaszczyt zaprosić... na przedstawienie pod tytułem 'A potem żyli długo i szczęśliwie'. Adaptacja sztuki przez życie napisanej w trzech aktach. Panna młoda: Joanna Opozda, Pan młody: Antoni Królikowski. W pozostałych rolach udział biorą: ksiądz, świadkowie, rodzice, goście i gapie" - ma brzmieć ich treść. 

Czytaj także: Antoni Królikowski oficjalnie potwierdził, że znów spotyka się z Joanną Opozdą

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antek Królikowsk | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje