Reklama

Reklama

Jim Carrey podarował samochód członkowi ekipy filmowej

W Vancouver trwają zdjęcia do drugiej części filmu "Sonic. Szybki jak błyskawica". Występujący w nim, w roli czarnego charakteru, Jim Carrey postanowił wyrazić swoją wdzięczność dla członków ekipy pracującej przy tej produkcji. Popularny aktor urządził loterię, w której główną nagrodą był samochód.

Jim Carrey na festiwalu filmowym w Wenecji (2017)

O tej niecodziennej loterii, która odbyła się na planie filmu "Sonic. Szybki jak błyskawica 2" poinformował portal "TMZ", a potem informację tę potwierdził portal "Variety".

Do wygrania w zorganizowanej przez Carreya loterii był wart około 40 tysięcy dolarów Chevy Blazer RS. Szczęśliwcem, który wylosował to auto, był jeden z oświetleniowców.

Pochodzący z Toronto Jim Carrey powróci w drugiej części filmu "Sonic. Szybki jak błyskawica" do roli doktora Robotnika. Ten złoczyńca, który bezskutecznie próbował schwytać i wykorzystać umiejętności tytułowego jeża, na zakończenie pierwszej części filmu został wydalony z Ziemi. Poprzysiągł jednak powrót i słodką zemstę.

Reklama

"Sonic. Szybki jak błyskawica" debiutował w kinach w lutym ubiegłego roku, tuż przed wybuchem pandemii COVID-19. W związku z tym był jednym z pierwszych filmów, jakie po premierze kinowej trafiły do dystrybucji domowej. Pojawił się w niej jako rekordzista wszech czasów pod względem liczby sprzedanych biletów w pierwszym weekendzie wyświetlania filmów opartych na motywach gry wideo. Finalnie zarobił w kinach blisko 320 milionów dolarów i został szóstym najbardziej dochodowym filmem 2020 roku.

To jednak nic w porównaniu do zysków, jakie przyniosła popularna gra wideo, na podstawie której został oparty ów film. Szacuje się, że wszystkie gry z tej serii zarobiły na całym świecie ponad 6 miliardów dolarów.


PAP
Dowiedz się więcej na temat: Jim Carrey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje