Reklama

Jest zapowiedź jedynego filmu Marvela w tym roku. Nie brakuje niespodzianek

"Deadpool & Wolverine" - taki tytuł będzie nosić trzecia część przygód pierwszego z bohaterów granego przez Ryana Reynoldsa. Poznaliśmy go za sprawą premierowego zwiastuna produkcji, który zaprezentowany został w czasie jednej z przerw podczas Super Bowl 2024.

"Deadpool & Wolverine": Co wiemy o filmie?

Shawn Levy zapewnia, że film "Deadpool & Wolverine" - podobnie jak poprzednie dwie części cyklu - będzie pełen brutalnej przemocy i czarnego humoru, czyli elementów, za które pokochali tę serię fani.

"Prawda jest taka, że im więcej jest w filmie scen realizowanych przy pomocy CGI, tym dłuższy jest okres postprodukcji" - powiedział Levy. "To pierwszy 'Deadpool' realizowany  w ramach uniwersum Marvela. Na ekranie nie zabraknie więc efektów wizualnych. Ale dla Ryana i dla mnie priorytetem jest to, aby 'Deadpool' miał w sobie surowość i brutalność, które pokochali fani poprzednich części" - zagwarantował reżyser.

Reklama

W filmie u boku wcielającego się w Deadpoola Ryana Reynoldsa wystąpi Hugh Jackman - powracający na ekran jako Wolverine.

W obsadzie produkcji są również: Leslie Uggams, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin oraz Emma Corrin, która wcieli się w czarny charakter. W filmie ma również pojawić się Jennifer Garner, wracająca po latach do roli Elektry.

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie przedstawiające Wolverine'a u boku Deadpoola. Po raz pierwszy w historii filmowych adaptacji komiksów miał on na sobie żółty strój. W takim też widzimy go pod koniec zwiastuna produkcji.

Z trailera dowiadujemy się również, że ważną rolę w filmie będzie pełnić znana z serialu "Loki" Organizacja TVA, zajmująca się kontrolowaniem multiwersów.

"Deadpool & Wolverine": Kiedy premiera?

Premiera filmu "Deadpool & Wolverine", jedynej pełnometrażowej produkcji Marvela w tym roku, zaplanowana jest na 26 lipca.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Deadpool & Wolverine
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy