Reklama

Reklama

Jessica Biel: To była miłość jak z filmu

Nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwą kobietą. Jessica Biel ma wspaniałą pracę, kochanego męża i synka, który jest jej oczkiem w głowie. – To, co przeżywam teraz, już nigdy się nie powtórzy – mówi piękna aktorka.

Nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwą kobietą. Jessica Biel ma wspaniałą pracę, kochanego męża i synka, który jest jej oczkiem w głowie. – To, co przeżywam teraz, już nigdy się nie powtórzy – mówi piękna aktorka.
Jessica Biel na festiwalu w Cannes 2013 /AFP

Urodziła się 3 marca 1982 roku w malowniczym miasteczku Ely w Minnesocie. Od najmłodszych lat marzyła o aktorstwie. Marzenie się spełniło.

"Wiem, że poślubię tego gościa, nie mów tylko tego nikomu" - wiadomość o takiej treści Jessica Biel wysłała do znajomych wkrótce po poznaniu Justina Timberlake'a, wielkiego gwiazdora muzyki pop. Nie myliła się. Dziś są szczęśliwym małżeństwem, mają  3-letniego synka Silasa.

- Moje życie to bajka - mówi aktorka.

Ukochana kontra mamusia

Poznali się w 2007 roku na gali Złotych Globów. Obydwoje byli właśnie po rozstaniach ze swoimi dotychczasowymi partnerami. Jessica rzuciła bejsbolistę Dereka Jetera, a Justin rozstał się po 4 latach z Cameron Diaz. Od początku czuli, że w ich życiu dzieje się coś wyjątkowego.

Reklama

Przez pewien czas, z powodu licznych zobowiązań zawodowych, nie mieli czasu na randki. Pozostał telefon. Długie rozmowy zbliżyły ich do siebie. Na pierwszy pocałunek też musieli poczekać. Kiedy wreszcie nastąpił, wiedzieli, że są dla siebie stworzeni.

Trzeba było pokonać tylko jedną przeszkodę - zaborczą mamę Justina. Ale to, co nie udało się wcześniej Cameron, dla Jessiki było bułką z masłem.

Aktorka postawiła muzykowi warunek - albo dorośnie i stanie się samodzielnym mężczyzną, albo pozostanie małym chłopcem, do końca życia trzymającym się spódnicy swojej mamy. Co zrobił Justin? Wybrał Jessicę! A mama? Szybko zaprzyjaźniła się z przyszłą synową.

Walcz o mnie

Dwa miesiące Justin namawiał ukochaną, żeby przeprowadziła się do jego domu na wzgórzach Hollywood. Wynajął nawet firmę, która przewiozła jej rzeczy. Wkrótce wybrali się w romantyczną podróż do Rzymu. Tam, w sklepie ze starą biżuterią znalazł wyjątkowy pierścionek.

Pobrali się w październiku 2012 roku we Włoszech. Uroczystość odbyła się w hotelu nad brzegiem morza. Niespełna 3 lata później na świecie pojawił się synek Silas, dziś oczko w głowie obojga rodziców.

Mimo że od ich pierwszej randki minęło ponad 10 lat, Jessica i Justin czują się szczęśliwi, jak na początku związku. Według aktorki, to dlatego, że są do siebie podobni.

MJ

Jessikę Biel będzie można obejrzeć w filmie "Trener bardzo osobisty" - emisja 26 lipca w Polsacie. Aktorka zagrała tam samotną matkę, która spotyka miłość sprzed lat. Na planie partnerował jej Gerard Butler.

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Jessica Biel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL