Reklama

Reklama

Jessica Biel: Kryzys w związku?

Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się pogłoski, że małżeństwo pięknej aktorki z piosenkarzem Justinem Timberlakem wisi na włosku. Jaka jest prawda?

Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się pogłoski, że małżeństwo pięknej aktorki z piosenkarzem Justinem Timberlakem wisi na włosku. Jaka jest prawda?
Jessica Biel i Justin Timberlake - to już koniec? /Dan MacMedan /Getty Images

W Hollywood bardzo trudno utrzymać małżeńskie szczęście. Podobno kryzys dopadł także jedną z najpopularniejszych par na świecie, czyli Jessicę Biel i Justina Timberlake’a.

Całe zamieszanie wywołał niefortunny żart Justina na temat żony. W rozmowie ze znajomym powiedział, że Jessica bardzo się zmieniła po urodzeniu dziecka. - Kiedy nie jest na czerwonym dywanie, wygląda jak mała gospodyni domowa, która ma zbyt wiele do zrobienia - mówił ze śmiechem, nie wiedząc, że w ten sposób rozpęta burzę!

Znajomy okazał się człowiekiem mało dyskretnym i pobiegł z tą rewelacją do prasy. Tam dopisano dalszy ciąg. Poinformowano opinię publiczną, że po urodzeniu dziecka Jessica czuje się mało seksowna i ma to wpływ na huśtawkę jej nastrojów, które z kolei destrukcyjnie wpływają na związek z Justinem. To wszystko spowodowało, że gwiazdorskie małżeństwo zdecydowało się zgłosić na terapię dla par.

Reklama

Oficjalnie nie odnieśli się jeszcze do tych plotek. Do tej pory uchodzili za wyjątkowo zgrane małżeństwo. Poznali się w 2007 roku na rozdaniu Złotych Globów. Od pierwszego spotkania wpadli sobie w oko. Trochę jednak czekali, zanim zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu.

Justin był bardzo związany ze swoją mamą, co mocno denerwowało Jessicę. W pewnym momencie postawiła warunek: "Albo ja, albo twoja mama!". Przystojny piosenkarz zrozumiał, że jeśli będzie wciąż trzymał się spódnicy swojej rodzicielki, to nigdy nie dorośnie.

Wtedy wrócił do ukochanej, prosząc ją o wybaczenie. Zaręczyli się w grudniu 2011 roku, a rok później wzięli ślub. W kwietniu 2015 roku urodził się ich synek Silas. Do tej pory byli przykładem wyjątkowo dobranej pary.

W październiku ubiegłego roku pojawiła się na rynku autobiografia Justina Timberlake’a, zatytułowana "Hindsight" ("Celownik"). Opisał w niej szczęśliwe życie, jakie wiedzie u boku ukochanej żony. Wyliczał, jak wiele jej zawdzięcza. "Zmieniła mnie i bardzo ją podziwiam, szczególnie, kiedy widzę, jaką jest wspaniałą matką" - można przeczytać w książce.

Miejmy nadzieję, że problemy pary, jeśli okażą się prawdą, są tylko przejściowe.

MJ

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Jessica Biel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL