Reklama

Reklama

Jessica Alba i Mickey Rourke w "Sin City 2"

Jedna z najlepszych ekranizacji komiksu ostatnich lat - "Sin City" doczekała się drugiej części i to w 3D. Pod koniec 2013 roku do kin trafi "Sin City: A Dame to Kill For" w reżyserii Roberta Rodrigueza. W sequelu ponownie zagrają: Jessica Alba i Mickey Rourke.

Tak jak pierwszą część, tak i "Sin City: A Dame to Kill For" Robert Rodriguez wyreżyseruje wraz z autorem powieści graficznej, Frankiem Millerem. Reżyser wyjawił ostatnio, że sequel będzie bardziej wierny historii autora komiksów niż pierwsza ekranizacja.

W "Sin City: A Dame to Kill For" zagra ponownie Jessica Alba, niezmiennie w roli Nancy Callahan oraz Mickey Rourke w roli Marva. Reszta obsady jak dotąd nie potwierdziła swojego udziału w produkcji. Wiadomo natomiast, że pojawią się inne, znane nazwiska.

W oryginale "Sin City-Miasto Grzechu" akcja filmu rozgrywa się w Basin City, zwanym Miastem Grzechu, które jest siedliskiem prostytutek, przestępców i wszelkiego rodzaju szumowin. Przedstawione są trzy zazębiające się historie. Głównym wątkiem filmu jest historia Marva, twardziela, który stara się odnaleźć zabójców swojej kochanki Goldie. Równolegle ukazane są historie Dwighta, który chroni znajome prostytutki z Old Town przed skorumpowanym gliną, zwanym Jackie Boy oraz emerytowanego policjanta Hartigana, który stara się chronić striptizerkę Nancy przed psychopatą zwanym Juniorem lub Żółtym Draniem.

Reklama

W kontynuacji kultowej produkcji z 2005 roku Dwight, w tej roli najprawdopodobniej ponownie wystąpi Clive Owen, umawia zamożnych biznesmenów z prostytutkami, robi im zdjęcia i sprzedaje ich żonom. Kiedy pojawia się pewna femme fatale z jego przeszłości błagając o pomoc, nie potrafi się jej oprzeć.

Film powstanie w stolicy stanu Teksas, Austin, w Troublemaker Studios Rodrigueza. Na ekrany kin ma trafić 4 października 2013 roku.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: alby | Mickey Rourke | Sin City - Miasto Grzechu | Jessica Alba | alba

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy