Reklama

Jennifer Lawrence bez makijażu

Jennifer Lawrence nie ma się czego wstydzić, dlatego też zgodziła się na plakat, na którym jest... bez makijażu. Amerykańska aktorka promuje w ten sposób nową kolekcję Diora.

Laureatka Oscara za 2012 rok, dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za rolę w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia" nie musiała się długo zastanawiać, czy przyjąć propozycję renomowanego domu mody.

Reklama

Zdjęcie, które zrobił jeden z najlepszych fotografów na świecie - Willy Vanderperre, pokazuje 23-letnią Lawrence w szarym płaszczu wełnianym i podkreśla jej niebieskie oczy. To totalny kontrast do zdjęcia, w którym aktorka debiutowała w kampanii dla Diora. Wystąpiła wówczas w smokingu z mocnym makijażem i czerwonymi ustami.

"Nie miałem żadnych wątpliwości, gdy zatrudniałem Jennifer. Jest młoda i ma klasyczną urodę. Poza tym bardzo silny charakter, sama potrafi oddać na zdjęciach swoją kobiecość" - powiedział projektant Diora, Raf Simons.

Sama Lawrence nie rozumie zainteresowania swoją osobą tak dużych domów mody. "Nigdy nie interesowałam się tą dziedziną, a zakupy to dla mnie prawdziwy koszmar. Odkąd stałam się sławna, otrzymuję ubrania za darmo. Wiele z nich po prostu mi się nie podoba, ale noszę je, bo sama nie chcę iść do sklepu, by coś wybierać" - przyznała.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama