Reklama

Reklama

Jennifer Aniston uwielbia jogę

Amerykańska aktorka, Jennifer Aniston słynie z perfekcyjnej sylwetki. Znana przede wszystkim, jako Rachel z serialu "Przyjaciele" i była żona Brada Pitta, Aniston przyznaje, że joga jest ważnym elementem jej życia.

Jennifer Aniston przyznaje, że jeśli nie znajdzie każdego dnia chociaż dwudziestu minut na ćwiczenia, to automatycznie pogarsza się jej nastrój.

"Joga jest bardzo ważna, tak samo jak ćwiczenia siłowe. Jeśli codziennie nie spocę się i nie poczuję przyspieszonego bicia serca, to od razu mam gorszy humor i brak mi energii" - wyznała aktorka.

Aniston przyznała, że nie zawsze trzyma się ściśle swojej diety, jednak przez lata nauczyła się z rozsądkiem podchodzić do tematów żywieniowych.

Reklama

"Pozwalam sobie czasem na przyjemności i słodkości, ale w umiarkowanych ilościach i z głową. W zachowaniu dobrej formy i ładnej sylwetki najważniejsza jest konsekwencja" - powiedziała Aniston i dodała, że z upływem lat co raz lepiej czuje się we własnym ciele.

"O wiele łatwiej jest mi zaakceptować swój wygląd teraz, niż gdy miałam dwadzieścia kilka lat" - stwierdziła aktorka.

W tym roku Jennifer Aniston i jej idealną sylwetkę można podziwiać w trzech produkcjach. Aktorka zagrała ostatnio w filmach: "Żona na niby", "Horrible Bosses" i "Wanderlust".

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: aktorka | sylwetki | joga | Jennifer Aniston

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama