Reklama

"Jekyll i Hyde": Samantha Womack rozpoczyna walkę z rakiem

Samantha Womack, brytyjska aktorka, wokalistka i reżyserka, wyznała, że rozpoczęła walkę z rakiem. Do tego intymnego zwierzenia skłoniła ją śmierć gwiazdy musicalu "Grease", Olivii Newton-John.

Samantha Womack zdobyła popularność za sprawą konkursu Eurowizji. W 1991 roku reprezentowała swój kraj, wykonując piosenkę "A Message To Your Heart". W trakcie swojej wieloletniej kariery aktorskiej wystąpiła m.in. w filmach: "Jekyll i Hyde", "Pamiętna noc w Stambule", "Kingsman: Tajne służby", czy "Kingsman: Złoty Krąg". Zagrała także w popularnym brytyjskim serialu "EastEnders".  

Samantha Womack przekazała, że walczy z rakiem

Samantha Womack poinformowała, że zachorowała na nowotwór piersi. Do zwierzenia słoniła ją śmierć jej idolki, Olivii Newton-John.

Reklama

"To był najbardziej magiczny z wieczorów. Olivia i Chloe przyjechały zobaczyć 'Grease' w Londynie, a potem zjadłyśmy razem kolację. Byłam tak podekscytowana i zachwycona, ona była moim dzieciństwem. Teraz zaczynam własną walkę z tą chorobą i czuję się głęboko poruszona" - napisała gwiazda na Twitterze. 

W poście pojawiło się również wspólne zdjęcie Olivii, Samanthy i jej córki.


Brytyjskie media donoszą, że mimo choroby gwiazda nie zamierza zrezygnować z roli teatralnej Białej Czarownicy, którą gra w spektaklu "Lew, czarownica i stara szafa" na West Endzie. 

Olivia Newton-John nie żyje

Australijsko-brytyjska piosenkarka i aktorka zmarła w poniedziałek, 8 sierpnia 2022 roku. Artystka miała 73 lata. Największy rozgłos przyniosła jej rola w musicalu "Grease" z 1978 roku. Smutne informacje przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych jej mąż, John Easterling. Przyczyna śmierci gwiazdy nie została podana do publicznej wiadomości.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy