Reklama

Jarosław Boberek w filmie... do Oscara!

"Kumba", czyli przebojowa animacja o zebrze szukającej drugiej połowy... swoich pasów dołączyła do ekskluzywnego grona 19 filmów z szansą na nominację do Oscara! Z tej okazji prezentujemy śpiewającego Jarosława Boberka w skórze...strusia.

Komediowa "Kumba" zaliczona została do grona najlepszych animacji 2013 roku, które powalczą o nominację do Oscara. Konkurentami będą filmy tak znanych wytwórni jak Dreamworks, Sony Pictures czy Disney i Pixar!

Reklama

O tym, które z wybranych filmów otrzymają prestiżową nominację, dowiemy się już 16 stycznia.

Animowana "Kumba" opowiada o odtrąconym przez rodzinne stado Kumbie (Maciej Musiał), który wyrusza na poszukiwanie magicznego źródła, w którym - jak głosi stara legenda - pierwsze zebry zyskały pasy.

W wędrówce po Afryce towarzyszą mu nowi przyjaciele - nadopiekuńcza antylopa gnu Mama W. (Małgorzata Kożuchowska) oraz postrzelony struś Bradley (Jarosław Boberek). Wspólnie przeżyją mnóstwo przygód, spotkają wielu niezwykłych mieszkańców Afryki i zmierzą się z groźnym lampartem Fango (Robert Więckiewicz), który poluje na Kumbę, wierząc, że schwytanie wyjątkowej zebry da mu ponadzwierzęcą moc.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Przypominamy niezapomnianą scenę tańca i śpiewu w wykonaniu Strusia Bradley'a, któremu głosu użyczył sam Jarosław Boberek.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Boberek | Kumba | Jarosławem | \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje