Reklama

Reklama

Jarosław Boberek: Dzieci to okrutni widzowie

Jarosław Boberek lubi trudną, wymagającą publiczność. Za takich odbiorców uważa dzieci, które zawsze szczerze wyrażają swoją opinię. Zdaniem artysty dorośli mają w sobie mniej spontaniczności i często mówią to, co rozmówca chce usłyszeć.

Jarosław Boberek twierdzi, że dzieci bywają bardzo okrutne, ale jest to... fantastyczna cecha ich charakteru

Jarosław Boberek jest aktorem filmowym, teatralnym i dubbingowym. Do jego najbardziej znanych kreacji aktorskich należy rola policjanta w serialu "Rodzina zastępcza" oraz dubbing Kaczora Donalda i króla Juliana. Od blisko 30 lat artysta występuje zarówno przed dorosłą, jak i dziecięcą publicznością. Twierdzi, że najmłodsi stanowią jego ulubioną grupę odbiorców, choć zarazem najtrudniejszą i najbardziej wymagającą.

- Jest to trudny widz, choć jakże wdzięczny, autentyczny, prawdziwy. W tym wypadku nie ma żadnego oszustwa - jak się nie podoba, to się nie podoba. Wówczas zatłuką cię werbalnie czy nawet fizycznie - mówi Jarosław Boberek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Aktor twierdzi, że dzieci bywają bardzo okrutne, ale jest to fantastyczna cecha ich charakteru. Gdy dorastają, tracą tę spontaniczność, ich przestrzeń życiowa ulega zafałszowaniu, próbują się dostosować do rzeczywistości. Ich postawę zaczyna cechować dążenie do konformizmu, nie wyrażają już swoich opinii tak szczerze jak w dzieciństwie. - Często mówią to, co odbiorcy chcą usłyszeć. Pięknie pani wygląda... A w środku opinia jest zupełnie inna, więc dzieciaki są najlepszym widzem - przekonuje Boberek. 

Aktor został ambasadorem programu "Autostrada do szkoły", której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci na drodze. Używając okularów do wirtualnej rzeczywistości oraz aplikacji stworzonej specjalnie na potrzeby programu, uczniowie będą mogli ćwiczyć znajomość zasad ruchu drogowego. W aplikacji usłyszą głos właśnie Jarosława Boberka.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Boberek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje