Reklama

James Darrah, aktor "Porachunków", nie żyje

Brytyjski aktor James Darrah zmarł wskutek obrażeń, jakie odniósł po sobotniej bijatyce w pubie w miejscowości Hertford.

54-letni Darrah, którego mogliśmy oglądać jako statystę w kultowym filmie Guya Ritchiego "Porachunki" (1998), został uderzony podczas szarpaniny w pubie w Hertford. Aktor pracował jako ochroniarz w lokalu o nazwie Stone House.

Reklama

Po tym, jak został popchnięty przez niezidentyfikowanego mężczyznę, Darrah upadł tak nieszczęśliwie, że uderzył głową o podłogę. Natychmiast został przetransportowany do miejscowego szpitala, jednak zanim karetka dotarła na miejsce, lekarze stwierdzili zgon.

Jerome Kent z policji w Hertfordshire poinformował, że prowadzone jest śledztwo mające na celu wyjaśnienie, co dokładnie zdarzyło się w sobotniej nocy w pubie Stone House. Dodał również, że aresztowano 26-letniego mieszkańca Buntingford, który jest podejrzany o zaatakowanie Darraha.

Poza występem w "Porachunkach" Darraha mogliśmy usłyszeć także w wielu grach wideo, gdzie podkładał głos. Pracował również jako model.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

WENN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje