Reklama

Reklama

James Bond weźmie ślub

W nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda agent 007 weźmie ślub - wynika z nieoficjalnych informacji serwisu Page Six.

W nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda agent 007 weźmie ślub - wynika z nieoficjalnych informacji serwisu Page Six.
Daniel Craig i Berenice Marlohe na premierze filmu "Skyfall" /AFP

"Bond opuszcza MI6, zakochuje się i bierze ślub" - fabułę 25. filmu serii ujawnia informator Page Six.

Emerytura najsłynniejszego filmowego agenta świata nie będzie jednak trwała zbyt długo. Po tym, jak świeżo poślubiona żona Bonda ginie w podejrzanych okolicznościach, 007 wraca, by wypełnić kolejną misję.

W głównej roli ponownie zobaczymy Daniela Craiga. "Chcę opuścić tę serię z klasą. Nie mogę się już doczekać" - aktor przyznał w połowie sierpnia.

49-letni artysta zagrał legendarnego agenta 007 już w czterech filmach. Po ostatnim z nich - "Spectre" z 2015 roku - zarzekał się jednak, że już nigdy nie powróci do roli Bonda. Jak sam mówił - wolałby raczej "podciąć sobie żyły".

Reklama

Po niekrótkich negocjacjach z producentką poprzednich czterech obrazów - Barbarą Broccoli - Craig ostatecznie zgodził się na powrót do roli.

"Było dużo rozmów na temat tego, kto miałby zagrać następnego Bonda, ale Barbarze udało się przekonać Daniela do jeszcze jednego filmu" - mówiła jedna z osób zaangażowanych w produkcję. - "Daniel jest uwielbiany przez fanów na całym świecie. Przyniósł niesamowite odrodzenie serii, jeśli chodzi o wyniki finansowe. Szefowie wiedzieli, że nie mogą go tak łatwo stracić".

Fabuła 25. Bonda - pod roboczym tytułem "Shatterhand" ("Grzmocąca pięść") - ma być wzorowana na książce amerykańskiego pisarza Raymonda Bensona, który napisał również inne powieści o przygodach słynnego 007, m.in. "Jutro nie umiera nigdy" i "Śmierć nadejdzie jutro". 

Zdjęcia do filmu mają odbyć się w Chorwacji w przyszłym roku. Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się w prasie po tym, gdy przedstawiciel miejscowych władz w chorwackim Dubrowniku pochwalił się tym w rozmowie z lokalnymi mediami. Fabuła ma również poprowadzić głównego bohatera m.in. na południe Francji i do Japonii. 

Według informacji tabloidu "The Sun" faworytką do nagrania tytułowej piosenki jest brytyjska wokalistka Adele, która w przeszłości świętowała sukcesy z utworem do filmu "Skyfall", wygrywając m.in. nagrody Grammy i Złotego Globu.

25. film o przygodach agenta 007 ma mieć premierę w listopadzie 2019.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: James Bond | Daniel Craig

Reklama

Reklama

Reklama