Reklama

Reklama

Jak zostać łowczynią nagród?

Bestsellerowa seria przygód łowczyni nagród Stephanie Plum zainteresowała filmowców. Już 9 marca na ekrany polskich kin wejdzie produkcja "Jak upolować faceta", adaptacja powieści "One for the Money".

Janet Evanovich wydała 18 tomów serii o łowczyni nagród Stephanie Plum. "One for the Money" - opowieść o szukającej morderców kobiecie, stała się bestsellerem na całym świecie. Teraz doczekała się ekranizacji.

Za reżyserię zabrała się Julie Anne Robinson. Polski tytuł filmu to "Jak upolować faceta".

Stephanie, pewna siebie, dumna dziewczyna z New Jersey, przechodzi właśnie lekki kryzys finansowy - od sześciu miesięcy na horyzoncie nie pojawiła się żadna ciekawa propozycja pracy i właśnie zarekwirowano jej samochód.

Nie tracąc jednak rezonu, Stephanie zwraca się z prośbą o pomoc do swojego kuzyna, Vinny'ego, właściciela firmy zajmującej się ściganiem zbiegłych przestępców. Fakt, że jej ulubioną bronią jest gaz pieprzowy, nie stanie Stephanie na przeszkodzie, kiedy okaże się, że jej pierwszym zadaniem, jako legalnej "łowczyni głów", będzie namierzenie Joe Morelliego, podejrzanego o morderstwo eks-gliny, który - tak się właśnie składa - skradł jej serce w czasach licealnych.

Reklama

Zemsta nie może nie być słodka, ale w trakcie śledztwa Stephanie odkrywa, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje, w szczególności jej nowa praca...

"Stephanie Plum to kobieta, która radzi sobie ze wszystkimi życiowymi zakrętami z prawdziwą gracją, porównywalną do równie ujmujących poczynań bohaterki serialu 'Kocham Lucy'" - mówi autorka powieści Janet Evanovich.

"Każdy jej samochód musi przeżyć jakąś katastrofę. Przez wilgotność powietrza w Jersey jej włosy ciągle się kręcą. Nie potrafi gotować i z pewnością nie ma co się po niej spodziewać, że zatrzyma pędzący pociąg lub - niczym Superman - złapie lecący pocisk w zęby. Nie zmienia to faktu, że każda z nas chciałaby być taką kobietą" - dodaje pisarka.

W rolę Stephanie Plum wcieliła się Katherine Heigl - znana z serialu "Chirurdzy".

"Ten projekt był dla mnie niczym wspinaczka wysokogórska. Praca była bardzo wymagająca, ale niezmiernie satysfakcjonująca, a samo uczestnictwo w takim projekcie było warte wszystkich wyrzeczeń. Na końcu, kiedy już wspięłam się na szczyt tej góry, mogłam zachwycić się przepięknym widokiem" - wspomina Heigl. Obok niej w filmie zagrali m.in.: Jason O'Mara, Daniel Sunjata, John Leguizamo i Sherri Shepherd.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Jak upolować faceta | powieści | one

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy