Reklama

"Istoty Fantastyczne" na pierwszym miejscu w box office, ale nie z wymarzonym wynikiem

"Istoty Fantastyczne" w reżyserii Johna Krasinskiego zarobiły 38 mln dolarów w Ameryce Południowej. Niestety nie jest to wymarzony wynik dla tej produkcji, ponieważ szacowano przychód w wysokości 40 milionów dolarów. Co nie zagrało?

 "Istoty Fantastyczne" niedawno zadebiutowały w kinach i w Ameryce Północnej udało się zarobić 38 miliony dolarów. Jednak nie jest to wymarzony wynik, ponieważ pierwotnie liczono na minimum 40 milionów dolarów zysku. Nie lepiej jest na rynku światowym, ponieważ zebrano tylko 20 milionów dolarów z 59 krajów.  

Jest to naprawdę przeciętny wynik, ponieważ po zsumowaniu otrzymujemy wynik 59 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym 110 milionów dolarów. Co wpłynęło na taki wynik produkcji?

"Istoty Fantastyczne": Przeciętne recenzje

Na przeciętny wynik produkcji prawdopodobnie miały wpływ niezbyt pozytywne recenzje krytyków, przez które kinomaniacy nie wybrali się na film. Jednak widzowie, którzy podjęli to ryzyko, są raczej zadowoleni. W serwisie Rotten Tomatoes pojawiło się 49% pozytywnych recenzji od krytyków, ale po stronie widowni wynik jest całkowicie inny - widzowie docenili film i na stronie możemy zobaczyć wynik 88% pozytywnych recenzji. 

Reklama

Czy produkcji uda się poprawić wynik w nadchodzących dniach? 

"Istoty Fantastyczne": O czym jest film?

"Istoty fantastyczne" to opowieść o podróżowaniu dziecka w odkrywaniu na nowo swojej wyobraźni. Historia dziewczynki, która odkrywa, że może zobaczyć wyimaginowanych przyjaciół wszystkich, których zna. Co zrobi z tą supermocą? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Istoty fantastyczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy