Reklama

Ile schudł Patryk Vega? Szokująca metamorfoza!

Kiedy Patryk Vega pojawił się na premierze swojego nowego filmu "Plagi Breslau", wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Reżyser bowiem schudł tak bardzo, że przestał przypominać samego siebie. Vega wyznał, że chciałby zrzucić kolejne kilogramy i zdradził, ile do tej pory udało mu się schudnąć.

Patryk Vega na premierze filmu "Plagi Breslau" pojawił się mocno odchudzony

We wtorek, 11 grudnia, w Warszawie odbyła się oficjalna premiera nowego filmu Patryka Vegi zatytułowanego "Plagi Breslau". Na imprezie pojawiły się gwiazdy nowej produkcji, m. in. Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska czy Tomasz Oświeciński.

Reklama

Tego wieczora oczy wszystkich były skierowane jednak nie na aktorów, a na samego reżysera. Wszystko za sprawą jego zaskakującej metamorfozy.

Na premierze "Plag Breslau" Patryk Vega pojawił się bowiem mocno odchudzony. Trudno było w nim rozpoznać dawnego twórcę, który jeszcze niedawno był kilkadziesiąt kilogramów cięższy.

Jeszcze w lutym tego roku reżyser na premierze swojego poprzedniego filmu, "Kobiety mafii", prezentował się znacznie postawniej. Tymczasem dziś wygląda jak zupełnie inny człowiek.

Gdy Vega pojawił się na premierze "Plag Breslau", gołym okiem dało się zauważyć, że w ostatnim czasie reżyser zrzucił kilkadziesiąt kilogramów. Twórca zdecydował się udzielić wywiadu, w którym opowiedział o swojej spektakularnej metamorfozie.

Wyznał, ile już udało mu się schudnąć - okazuje się, że Patryk Vega zrzucił prawie 40 kilogramów. Reżyser zdradził również, że to jeszcze nie koniec jego odchudzania - zamierza jeszcze bardziej zredukować swoją wagę.

"Schudłem blisko 40 kilogramów. Myślę, że zrzucę jeszcze minimum 10 kilogramów. Żeby to utrzymać, będę musiał ćwiczyć i być na diecie do końca życia. Ale warto się poświecić, bo jest naprawdę super - tak dobrze nie czułem się od 20 lat" - powiedział "Faktowi".

"Zrobiłem to dla zdrowia. Kiedy miałem 30 lat, nie przeszkadzała mi nadwaga. Ale kiedy skończyłem 40 lat, zacząłem się z tym czuć fatalnie. Byłem permanentnie zmęczony i śpiący. Byłem więźniem własnego ciała. Nadszedł więc czas na radykalne, męskie decyzje" - wyjaśnia Vega.

Jak udało mu się schudnąć? Reżyser, którego ogromną przemianą żyją teraz wszyscy jego fani, ujawnił, w jaki sposób udało mu się dokonać tego wszystkiego.

Odchudzanie nie było i nadal nie jest dla Vegi łatwe, jednak zawsze miał na uwadze zdrowie, które stało się dla reżysera priorytetem. Jak udało mu się osiągnąć tak spektakularne efekty? Nie mogło obyć się bez wyrzeczeń.

"Nie jest lekko, bo dziś moje życie wygląda tak, że jem pięć razy dziennie mięso z warzywami i kilka razy w tygodniu ćwiczę" - zdradził Patryk.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Patryk Vega

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje