Reklama

Idealne na wakacje

Słońce, plaża, drink w dłoni i… gwiazda przy boku! Czy można wyobrazić sobie lepszy plan na wakacje? Choć szanse na spotkanie pięknych i zdolnych aktorek podczas urlopu nie są zbyt duże, nikt nie broni nam się rozmarzyć… Oto osiem utalentowanych kobiet, które sprawdziły się w rolach prowokacyjnych, wakacyjnych dziewczyn. W ich towarzystwie chętnie spędzilibyśmy czas nawet w największe letnie upały!

Margot Robbie sławę zdobyła zaledwie trzy lata temu przebojową rolą w "Wilku z Wall Street" Martina Scorsese. Zagrała tam życiową partnerkę tytułowego bohatera, Jordana Belforta, partnerując samemu Leonardo DiCaprio. Choć rola blond-prowokatorki z zamiłowaniem do różu nie przyniosła jej wielu prestiżowych nagród, widownia nie pozostała obojętna na naturalny wdzięk i talent aktorki - Robbie stała się gwiazdą.

Reklama

Kariera jednak nie przyszła sama, Australijka ciężko na nią pracowała. Nigdy nie należała do leniwych - wychowała się w rodzinie farmerskiej i by zarobić na swoje utrzymanie w wieku 16 lat podjęła się aż trzech prac jednocześnie! Szybko się również usamodzielniła - by zacząć aktorską karierę, mając zaledwie 17 lat, przeprowadziła się do Melbourne.

Od tego czasu w dużych produkcjach gra regularnie, a obecnie podziwiać można jej urodę i umiejętności w filmie "Tarzan: Legenda" Davida Yatesa, gdzie wciela się w postać "damy w opałach" - Jane. Natomiast już w sierpniu będziemy mogli oglądać 26-latkę jako Harley Quinn w adaptacji komiksu "Legion samobójców".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje