Reklama

Reklama

Henry Cavill powraca jako Superman! Aktor zabrał głos

Henry Cavill po latach przerwy znów założył pelerynę Supermana i pojawił się w scenie po napisach filmu "Black Adam". Wszystko jednak wskazuje, że to zaledwie niewielki przedsmak tego, co czeka widzów!

Po premierze filmu "Black Adam" w mediach szybko pojawiły się spekulacje, że być może Henry Cavill oprócz wspomnianego epizodu, faktycznie powróci do swojej znanej roli. Teraz te plotki potwierdził sam zainteresowany. 

Henry Cavill powróci jako Superman?

Henry Cavill postanowił osobiście odnieść się do spekulacji, publikując nagranie w mediach społecznościowych. W filmiku potwierdził, że powraca jako Superman. 

"To bardzo mały przedsmak tego, co nadchodzi, moi przyjaciele. Świt nadziei odnowiony. Dziękuję za waszą cierpliwość. Zostanie ona wynagrodzona" - powiedział. 

Reklama

Cavill wyjaśnił ponadto, że czekał z tą informacją, aż widzowie zobaczą pierwszy powrót Supermana w filmie "Black Adam". Dużo mówi się o tym, że planowany jest "Człowiek ze stali 2", jednak skoro Cavill już teraz otwarcie mówi o powrocie, to niewykluczone, że produkcji będzie więcej. 

"Black Adam": Scena po napisach wywołała zdziwienie

Zazwyczaj w takich scenach znaleźć można krótkie zapowiedzi atrakcji, jakie dane studio przygotowało na przyszłość, czasem pojawiają się w nich niespodziewani superbohaterowie, a bardzo często są tam jakieś mało ważne żarty. W przypadku "Black Adam" studiów Warner Bros. Discovery i DC Comics mamy do czynienia z tym pierwszym przypadkiem. Niespodzianką przygotowaną po napisach filmu "Black Adam" jest bowiem pojawienie się w niej postaci Supermana granego przez Henry’ego Cavilla. Człowiek ze Stali wyłania się z kłębów dymu, przygląda się Black Adamowi granemu przez Dwayne’a Johnsona, po czym rzuca: "Minęło sporo czasu, odkąd po raz ostatni ktoś uczynił ten świat tak nerwowym".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Henry Cavill | Superman

Reklama

Reklama

Reklama