Reklama

Reklama

"Heaven in Hell": Film twórców "365 dni" trafi do kin późną jesienią

Film twórców "365 dni" oraz "365 dni: Ten dzień" z Magdaleną Boczarską i Simone Susinna w rolach głównych trafi do kin późną jesienią. "Heaven in Hell" będzie opowiadał o płomiennym romansie między bohaterami. Czy powtórzy sukces erotyków?

"Heaven in Hell": Gwiazda "365 dni: Ten dzień" w roli głównej

Simone Susinna, czyli przystojny Nacho z filmu "365 dni: Ten dzień" po premierze produkcji na Netfliksie w zaledwie kilka dni zdobył ponad pół miliona obserwujących! Simone jest włoskim modelem. 28-latek ma na swoim koncie współpracę z popularnymi markami. Występował w kampanii Guess oraz szedł w pokazie Armaniego.

Teraz szturmem wbił się do polskiego show-biznesu i wszystko wskazuje na to, że zostanie w nim na dłużej. Tomasz Mandes powierzył mu rolę w swoim najnowszym filmie "Heaven in Hell". Susinna Simone zagra u boku Magdy Boczarskiej.

"Heaven in Hell": O czym opowie film?

Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący wyłącznie chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze.

Reklama

Prócz wspomnianych Boczarskiej i Susinny w obsadzie zobaczymy Katarzynę Sawczuk, Sebastiana Fabijańskiego i Janusza ChabioraFilm reżyseruje Tomasz Mandes, twórca erotycznych filmów: "365 dni" i "365 dni: Ten dzień".

"Heaven in Hell": Kiedy premiera?

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, film trafi do kin późną jesienią, 11 listopada.

Zobacz też:

"Każdy wie lepiej": Joanna Kulig i Michał Czernecki kontra rodzinny chaos

"Dziewczyny z Dubaju": Miss Krymu domaga się rekompensaty

"Szczęścia chodzą parami": Pech zaczął prześladować Weronikę Książkiewicz?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Heaven in Hell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL