Reklama

Reklama

Halle Berry w pomarańczowym bikini. Odtworzyła scenę sprzed 18 lat

Halle Berry pochwaliła się na swoim Instagramie słonecznym karem prosto z plaży. Pozuje na nim w pomarańczowym bikini, a zdjęcie przypomina fanom scenę z filmu o przygodach Jamesa Bonda sprzed 18 lat, gdzie aktorka grała dziewczynę głównego bohatera. Wydaje się, że dla gwiazdy czas się zatrzymał, kobieta nadal zachwyca świetną figurą.

Halle Berry jest uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek świata. Nic więc dziwnego, że wystąpiła u boku legendarnego Jamesa Bonda w filmie "Śmierć nadejdzie jutro" z 2002 roku. Do historii światowej kinematografii przeszła scena, w której Giacinta "Jinx" Johnson, w którą wcieliła się Berry, wynurza się z wody ubrana w pomarańczowe bikini.

Najwyraźniej 54-letnia aktorka postanowiła przypomnieć sobie kultową scenę sprzed 18 lat i na swoim Instagramie opublikowała aktualne zdjęcie, w którym przechadza się po plaży ubrana w niemal identyczne bikini. Patrząc na figurę gwiazdy aż trudno uwierzyć, że od premiery filmu minęło aż tyle czasu!

Reklama

Zdjęcie wywołało zachwyt wśród fanów aktorki i zebrało już ponad 300 tysięcy polubień. Nic dziwnego, ponieważ gwiazda wygląda świetnie. Jedynie dłuższe włosy i brak charakterystycznego białego paska zdradzają, że nie jest to kadr sprzed 18 lat.

Dla Halle Berry czas się zatrzymał i śmiało można założyć, że miałaby nadal spore szanse na zostanie dziewczyną Bonda po raz drugi, w jednej z najbliższych odsłon kultowej serii.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!
Konrad Lubaszewski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Halle Berry

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy