Reklama

Halle Berry liczy piosenki

Uroda amerykańskiej aktorki Halle Berry od lat jest inspiracją dla twórców, nie tylko filmowych, ale i muzycznych. Laureatka Oscara przyznaje, że schlebia jej ilość piosenek, w jakich pada jej nazwisko. Hollywoodzka piękność prowadzi nawet ewidencję tych utworów.

Reklama

Missy Elliott, Kanye West, Jay-Z, Outkast, czy Kendrick Lamar to zaledwie kilkoro artystów, którzy w tekstach swych piosenek wymienili nazwisko gwiazdy srebrnego ekranu - Halle Berry. Sama zainteresowana czuję się wyróżniona uwagą, jaką poświęcają jej twórcy piosenek. Aktorka przyznaje, że nie musi śledzić list przebojów, by być na bieżąco z nagraniami, w których pada jej nazwisko, bowiem robią to za nią jej przyjaciele.

"Ciągle dzwonią do mnie z informacją, że usłyszeli kolejną taką piosenkę" - mówi z rozbawieniem Halle Berry dziennikowi "Daily Express" o swoistej "modzie na Halle Berry" w świecie hip-hopu. Zdobywczyni Oscara przyznaje, że zlicza nagrania, w których pojawia się wzmianka na jej temat. "Do tej pory słyszałam osiem" - mówi.

46-letnia piękność przyznaje jednak, że niekomfortowo czuje się na parkiecie, gdy z głośników leci "jej" piosenka. "To po prostu dziwne tańczyć do utworu, w którym śpiewają o tobie" - twierdzi Halle Berry.

Jak dotąd gwiazda nie pojawiła się w żadnym z teledysków do piosenek, których była inspiracją. Na ekranach telewizji muzycznych fani aktorki mogli oglądać ją tylko w wideoklipach do utworów, promujących filmy z jej udziałem. W 1998 r. Halle Berry pojawiła się w teledysku do nagrania "Ghetto Superstar" rapera Prasa, pochodzącego ze ścieżki dźwiękowej filmu "Senator Bulworth" i w 2003 r. w klipie "Behind Blue Eyes" formacji Limp Bizkit, który reklamował film "Gothika".

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: hollywoodzka piękność | piosenki | aktorka | Halle Berry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje