Reklama

Reklama

"Gwiezdne wojny": Sharmeen Obaid-Chinoy wyreżyseruje kolejny film?

Sharmeen Obaid-Chinoy ("Ms. Marvel", 2022) jest w trakcie negocjacji swojej posady reżyserskiej nowego filmu w uniwersum "Gwiezdnych wojen" - donosi serwis "Deadline". Co jeszcze wiadomo na temat tej produkcji?

To wciąż projekt, którego szczegóły utrzymywane są w ścisłej tajemnicy. Wiemy natomiast, że dla producentów ważne jest, by zatrudnić reżysera, który zrealizowałby scenariusz w sposób autorski. 

Sharmeen Obaid-Chinoy urodziła się w Pakistanie. Jest zdobywczycią dwóch Oscarów za produkcje dokumentalne. Z kolei w tym roku stanęła za kamerą dwóch spośród sześciu odcinków "Ms. Marvel". 

Ostatni film kinowy tej serii uniwersum "Gwiezdnych wojen" - "Skywalker. Odrodzenie" ukazał się w 2019 roku. Ostatnio studio LucasFilm było skupione na realizacji seriali dla platformy Disney+.

"Gwiezdne wojny": Trwają prace nad nowym filmem

Reklama

Prace nad kolejnymi filmami z uniwersum "Gwiezdnych wojen" trwają, a premiera pierwszego z nich zaplanowana została wstępnie na grudzień 2025 roku. Nad innymi filmami tej słynnej franczyzy pracują też Patty Jenkins, Taika Waititi, Rian Johnson i Kevin Feige.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ms. Marvel | Sharmeen Obaid-Chinoy | Gwiazde wojny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy