Reklama

Reklama

Gwiazdy stanęły w gigantycznej kolejce, aby oddać hołd królowej!

Lojalni brytyjscy poddani i fani Elżbiety II z całego świata przybyli tłumnie, aby oddać jej ostatni hołd w Westminster Hall, gdzie wystawiona była trumna zmarłej królowej. Wiele gwiazd stanęło w wielogodzinnej kolejce, rezygnując z VIP-owskich przywilejów.

Gigantyczna kolejka nie jest naturalną scenerią dla gwiazd, które zwykle unikają takich publicznych uroczystości, albo biorą w nich udział na specjalnych zasadach. Dlatego ich obecność wśród tysięcy zwykłych poddanych może zaskoczyć. 

Tilda Swinton, która była ostatnio gościem 79. Festiwalu Filmowego w Wenecji, została zauważona w ogólnej kolejce. Aktorka, która przyjaźniła się z księżną Dianą w West Heath Girls’ School w Kent, została dostrzeżona w trakcie oficjalnej transmisji na żywo. 

Reklama

Nie jest jasne, jak długo Swinton czekała w kolejce, ale legendarny angielski piłkarz David Beckham był jednym z wielu, którzy na oczekiwaniu spędzili kilkanaście godzin - podało CNN.

Gwiazdy oddały hołd Elżbiecie II

Sharon Osbourne, która niedawno oświadczyła, że wraz z mężem Ozzym Osbournem wkrótce opuści Los Angeles i ponownie uczyni z Wielkiej Brytanii swoją główną rezydencję, również stanęła w kolejce, mówiąc: "Kocham królową i przybyłam tu, ponieważ jestem rojalistką i kocham rodzinę królewską".

Gwiazda "Good Morning Britain" Susanna Reid również skorzystała z normalnej kolejki i poszła nawet o krok dalej, publikując swoje rady związane z wzięciem udziału w pożegnaniu. 

Wiele osób w mediach społecznościowych chwaliło te gwiazdy za ich podejście i brak korzystania z budzącej kontrowersje kolejki VIP. Część posłów spotkało się z krytyką za skuteczne omijanie kolejki i unikanie spędzania czasu z własnymi wyborcami. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II | Tilda Swinton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL