Reklama

Gwiazdy rezygnują z udziału w "Pitbullu"

Kto pojawi się w trzeciej części "Pitbulla"? Po rezygnacji Patryka Vegi z reżyserii filmu udziału w produkcji nie chcą wziąć gwiazdy poprzednich obrazów serii.

Kto pojawi się w trzeciej części "Pitbulla"? Po rezygnacji Patryka Vegi z reżyserii filmu udziału w produkcji nie chcą wziąć gwiazdy poprzednich obrazów serii.
Maja Ostaszewska i Piotr Stramowski nie wystąpią w kolejnym "Pitbullu" /Ent One Investments /materiały dystrybutora

Wiadomo już, że w kolejnym "Pitbullu" zabraknie Piotra Stramowskiego. Aktor solidarnie z reżyserem zrezygnował z udziału w kontynuacji. "Nie ma Patryka Vegi - nie ma Majamiego" - Stramowski napisał na Facebooku.

W jego ślady poszli również Tomasz Oświeciński (Marcin Opałka), Andrzej Grabowski (Gebels) oraz Maja Ostaszewska (Olka).

"Dla mnie 'Pitbull' to Patryk Vega. Jeśli jego nie będzie, to nie będzie 'Pitbulla'. I ja wtedy też nie wystąpię" - aktorka powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium".

Przypomnijmy, że Patryk Vega, autor dwóch pierwszych części planowanej trylogii, kilkanaście dni temu zrezygnował z reżyserii kolejnego "Pitbulla". "Nie robię kolejnego Pitbulla, ponieważ próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego" - Vega napisał na Facebooku 10 lutego.

Reklama

Według nieoficjalnych informacji powodem konfliktu reżysera z producentem miał być udział w filmie Dody.

"Bardzo mi przykro, że reżyser Patryk Vega nie dogadał się z produkcją finalnie. Mam jednak nadzieję, że z nowym reżyserem złapię - podobnie jak z Patrykiem - superchemię" - napisała na Facebooku Doda.

Na zarzuty Vegi zareagował producent filmów serii "Pitbull" - Ent One Investments.

"Koncyliacyjnie ustalone zostały przez nas postaci fabuły i ich odtwórcy. Dodatkowo, wspólnie z częścią tych osób odbyliśmy spotkania i złożyliśmy im deklaracje współpracy, co zostało potwierdzone zarówno na poziomie umów aktorskich, ale także mojej i p. Patryka Vegi korespondencji wewnętrznej. Pan Patryk Vega został również częściowo uhonorowany wynagrodzeniem na poczet kolejnego Pitbulla" - oświadczył Emil Stępień, Prezes Zarządu Ent One Investment.

Producent filmu ujawnił, że reżyserem kolejnej części będzie Władysław Pasikowski ("Pokłosie", "Jack Strong", "Psy"). 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy