Reklama

Gwiazdy Polsatu w dubbingu "Królowej Śniegu 2"

Wiemy już, że w polskim dubbingu animacji "Królowa Śniegu 2", obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę. Premierowo w Interii możecie zobaczyć, co gwiazdy Polsatu sądzą o swych bohaterach.

Animowana "Królowa Śniegu 2", oprócz lawiny przygód i magii, oferuje widzom znakomitą obsadę dubbingową.

Reklama

Gadatliwym trollem po raz kolejny stał się niezrównany Arkadiusz Jakubik. Po użyczeniu głosu szympansowi Masonowi z "Madagaskaru" aktor ma sporo doświadczenia w pracy z kosmatymi stworzeniami. Jakubik wyznaje jednak zasadę, że co dwa głosy to nie jeden i w "Królowej Śniegu 2" postanowił przemówić również głosem filmowego czarnego charakteru.

Niesforna piratka Alfida ponownie przemówi głosem Smerfetki ("Smerfy", "Smerfy 2"), czyli pięknej Małgorzaty Sochy.

W kontynuacji przygód bohaterów Andersena pojawią się również dwie zupełnie nowe twarze, które mimo wszystko "zabrzmią bardzo znajomo". To Piotr GąsowskiMaciej Dowbor. Jak donosi baśniowa telewizja Trollsat, ponoć przed pracą nad nagraniami obaj panowie nie golili się przez cały miesiąc aby lepiej wczuć się w postaci granych przez siebie trolli.

Jako, że pogoda i kobieta zmienne są, w obsadzie nie mogło zabraknąć prawdziwej mistrzyni w obu kategoriach. Paulina Sykut-Jeżyna przeobraziła się w piękną księżniczkę Maribel.

"Królowa Śniegu 2" obfituje w tak wiele wydarzeń, że nie sposób byłoby się obejść bez niezastąpionego Jarosława Gugały, który - jako herold króla trolli - będzie w stanie wszystko dokładnie zrelacjonować. Dodatkowo w polskiej wersji językowej usłyszymy również magiczne głosy Czarodzieja z "Harry'ego Pottera i Insygniów Śmierci: część I" (Ryszard Olesiński), Merlina z filmu "Shrek Trzeci" (Andrzej Chudy) czy wreszcie jak na zimową produkcję przystało - Mikołaja z animacji Artur ratuje Gwiazdkę" (Paweł Szczęsny).

"Królowa Śniegu 2" zadebiutuje na kinowych ekranach 25 grudnia.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Królowa Śniegu 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje