Reklama

Reklama

Gwiazdor "Kill Billa" aresztowany

Michael Madsen, aktor znany z ról w filmach Quentina Tarantino "Wściekłe psy" i "Kill Bill", został w środę, 12 września, aresztowany przez kalifornijską policję za jazdę pod wpływem alkoholu.

Jak podaje serwis "Daily Mail", hollywoodzki gwiazdor Michael Madsen został zatrzymany przez policję w Malibu w Kaliforni za jazdę pod wpływem alkoholu. Po badaniu alkomatem wykryto u aktora 0.20 promila alkoholu we krwi, przy dopuszczalnym limicie 0.8 promila.

Samochód aktora został skonfiskowany, jednak jego adwokat jak i sam aktor uważają, że wynik badania alkomatem jest wadliwy. Odpowiednie badania mają zostać przeprowadzone w szpitalu.

To nie pierwszy przypadek, kiedy Madsen został aresztowany. W marcu tego roku, po rzekomej awanturze z synem w ich domu w Malibu, został oskarżony i aresztowany za nadużycie siły wobec dziecka. Aktor trafił do więzienia, po czym wyszedł na wolność po wpłaceniu 100 tysięcy dolarów kaucji.

Reklama

Michael Madsen zdobył sławę na początku lat 90., po rolach w filmach "Thelma i Louise" Ridley'a Scott'a oraz "Wściekłe psy" Quentina Tarantino. Duże role przypadły Madsenowi również w "Donnie Brasco" Mike'a Newell'a i w obu częściach "Kill Bill" Tarantino.

Aktor znany jest także z działalności charytatywnej. W 2002 roku otrzymał nagrodę za działalność na rzecz Shriners Hospitals for Children.

Zobaczcie składankę najlepszych ról Michaela Madsena:


Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje