Reklama

Gwiazdor "Harry'ego Pottera" w więzieniu

Brytyjski aktor Jamie Waylett, znany z filmów o Harrym Potterze, znowu popadł w konflikt z prawem. Odtwórca roli Vincenta Crabbea został skazany na trzy lata więzienia za udział w bójce podczas zamieszek w Londynie, do których doszło w sierpniu ub. roku.

Aktor, który przyznał się także do kradzieży butelki szampana z jednego ze zdemolowanych i obrabowanych supermarketów, wraz z przynajmniej czterema innymi szabrownikami starł się z policją w okolicach Chalk Farm w północnym Londynie. Za bójkę z funkcjonariuszami trafił za kratki na dwa lata, z możliwością starania się o warunkowe zwolnienie po roku odsiadki.

Reklama

22-latkowi postawiono także zarzuty próby zniszczenia lub uszkodzenia mienia podczas rozruchów. Mimo nagrań z kamer, na których widać go uzbrojonego w gotową do użycia bombę benzynową, Wayett nie został uznany winnym wandalizmu.

To nie pierwszy raz, gdy Jamie staje przed sądem. W 2009 roku razem ze starszym o rok kolegą Johnem Innisem został aresztowany w centrum Londynu, kiedy podczas rutynowej kontroli samochodu Innisa znaleziono w nim osiem torebek marihuany. W wyniku późniejszego przeszukania domu Wayletta w Kilburn w północno-wschodnim Londynie znaleziono tam uprawę konopi indyjskich. Odpowiadał wtedy za posiadanie marihuany.

W serii filmów o Harrym Potterze Waylett wcielał się w rolę Vincenta Crabbe'a, kompana ekranowego czarnego charakteru - Draco Malfoya.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: więź | wiezienia | jamie Waylett | kara więzienia | gwiazdor | Harry Potter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje