Reklama

Reklama

Gwiazda filmu "Dzika orchidea" oskarża! Carré Sutton, kiedyś Otis: "Gwałcił mnie i przekazywał znajomym"

Była supermodelka Carré Sutton i gwiazda filmu "Dzika orchidea", w którym wystąpiła jako Carré Otis, pozwała byłego szefa agencji Elite, nazwanego "Harveyem Weinsteinem branży modowej". Zarzuca mu gwałt i przemoc seksualną.

Carre Otis - portret aktorki i modelki, wykonany w 1990 roku

Carré Sutton jest jedną z jedenastu kobiet, które oskarżyły byłego szefa agencji Elite Model, Géralda Marie. Była supermodelka wyznała, że była "wielokrotne gwałcona w swoim paryskim mieszkaniu, gdy miała 17 lat" i "przemycana do domów bogatych mężczyzn w całej Europie w celach seksualnych".

Kim jest Carré Sutton?

O oskarżeniach 52-letniej Carré Sutton napisały amerykańskie i brytyjskie media.

Carré Sutton, kiedy znana jako Carré Otis, była w latach 80. i 90. XX wieku jedną z topowych modelek. W 1989 roku zadebiutowała jako aktorka w głośnym erotycznym dramacie "Dzika orchidea", w którym zagrała u boku takich gwiazd, jak Mickey Rourke i Jacqueline Bisset.

Reklama

70-letni obecnie Gérald Marie to były szef europejskiego oddziału Elite. Został oskarżony o napaść na tle seksualnym przez wiele modelek i nazwany "Harveyem Weinsteinem branży modowej".

Czytaj również: Harvey Weinstein i jeden z największych skandali w Hollywood

Kilka dni temu, podczas konferencji prasowej w Nowym Jorku, Sutton wyznała, że mężczyzna dostarczał jej kokainę, aby "schudła i popracowała nad swoim wyglądem oraz była mu posłuszna".

"Gwałcił mnie i przekazywał znajomym"

Według pozwu gwiazdy, który kilka dni temu trafił do sądu w Nowym Jorku, Sutton miała być wykorzystywana przez byłego szefa Elite Model, od kiedy skończyła 17 lat. Modelka twierdzi, że Gérald Marie miał "dzielić się nią" z bogatymi i wpływowymi osobami. Gwałty miały miejsce zarówno w jej mieszkaniu w Paryżu, jak i w domach bogatych mężczyzn w różnych krajach w Europie.

"Ostrzegał, że muszę być posłuszna. Gwałcił mnie i przekazywał znajomym. Nie mogłam się z tego otrząsnąć przez wiele, wiele lat" - wyznała kobieta.

Carré Sutton złożyła swój pozew w sądzie na podstawie nowojorskiej ustawy Child Victims Act. Dopuszcza ona, aby ofiary wykorzystywania seksualnego w dzieciństwie, mogły pozwać swoich oprawców po latach.

Czytaj również: Kolejny gwiazdor oskarżony o gwałt!

Gwiazda swą przygodę z modelingiem zaczęła w 1986 roku w Nowym Jorku. Po krótkim czasie wysłano ją do Paryża i właśnie tam poznała szefa agencji Elite Model, Géralda Marie. "Po 30 latach czuję się w końcu gotowa, by szukać sprawiedliwości" - oświadczyła Carré Sutton.

Francuskie władze deklaruję, że badają sprawę. Sam oskarżony, 70-letni Gérald Marie, nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Carré Otis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje