Reklama

Grzegorz Markowski w dubbingu

"Ralph Demolka" to najnowszy, a zarazem 52. już tytuł w dorobku studia animacyjnego Walta Disneya. I pierwszy, w którym jednej z postaci swojego głosu użycza Grzegorz Markowski, lider zespołu Perfect, legenda polskiego rocka (wcześniej nagrał piosenkę do disneyowskiej produkcji "Księżniczka i żaba").

W "Ralphie..." jego bohater - Markowski - jest żołnierzem podległym pięknej, ale i niezłomnej Sierżant Rureckiej, która w polskiej wersji językowej mówi głosem Edyty Olszówki.

Reklama

Muzyk zapytany, jak podobał mu się film, odpowiedział jednym słowem - "perfekt"!

"Ralph Demolka" to znakomita animowana komedia w 3D adresowana do całej rodziny. W USA film zadebiutował na szczycie box office'u i cieszy się niesłabnącą popularnością. Produkcję docenili też członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej, którzy nominowali "Ralpha Demolkę" do Oscara w kategorii pełnometrażowy film animowany.

Bohaterem filmu jest osiłkowaty Ralph (Olaf Lubaszenko), który na co dzień jest czarnym charakterem w grze komputerowej. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, który ma po prostu dość swojej roboty. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera. Zdeterminowany wyrusza w misję, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotka bardzo energiczną dziewczynkę - Wandelopę (Jolanta Fraszyńska), która, podobnie jak on, jest odrzucona przez społeczność swojej gry. Gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy, oboje odkryją, że poza światem gier istnieje coś znacznie cenniejszego: prawdziwa przyjaźń.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ralph Demolka | markowska | Ralph Demolka | grzegorz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje