Reklama

Grochowska jak Jessica Alba

"Mali agenci 4D: Wyścig z czasem" to nowy film Roberta Rodrigueza o przygodach dzieciaków, które ratują świat. W polskiej wersji językowej występuje m.in. Agnieszka Grochowska, która użycza głosu Marissie, granej przez Jessikę Albę.

Jak tłumaczy polska aktorka, Marissa, na co dzień pani domu, żyje w dwóch rzeczywistościach, ponieważ musi ukrywać przed bliskimi swą drugą, szpiegowską tożsamość.

Reklama

- Dzieci czują, że coś z nią jest nie tak - mówi gwiazda takich filmów, jak: "Pręgi" czy "Tylko mnie kochaj". - Jej drugie wcielenie, jako agentki, to ktoś w lateksowym stroju, na linie, za ciężarówką, pod autobusem, za autobusem, ktoś, kto stosuje różne sztuki walki - bardzo bym chciała tak umieć.

Aktorka po raz pierwszy dubbinguje film aktorski; wcześniej pracowała jedynie przy animacjach.

- Gdy trzeba się wczuć w kogoś, kto jest narysowany, jest to inne uczucie. Tu są prawdziwi ludzie i prawdziwa aktorka. Próbuję więc nadążyć za jej emocjami oraz intencjami - tłumaczy.

Ale wyjątkowe przygody i wielkie emocje to nie jedyne atrakcje tego filmu. Mamy tu dodatkowo przełomowy wynalazek - 4D!

- Czwarty wymiar filmu jest wymiarem zapachowym - wyjaśnia Grochowska.

Jak to będzie wyglądać w praktyce? Otóż na specjalnym kartoniku dołączonym do biletu widzowie znajdą pola z numerami, które po potarciu wyzwolą intensywny aromat zgodny z tym, co aktualnie dzieje się w filmie.

Marissa (Jessica Alba) wbrew pozorom wcale nie jest zwykłą gospodynią domową. Cierpliwa matka dla Cecila i Rebeki oraz kochająca żona Wilbura skrywa przed nimi wielką tajemnicę. W rzeczywistości bowiem pani domu jest agentką specjalną w stanie spoczynku. Jej poukładany świat wywróci się do góry nogami, gdy maniakalny Time Keeper (Jeremy Piven) zagrozi zniszczeniem Ziemi.

Marissa zostanie zawezwana na pomoc przez szefa organizacji, w której utworzono oddział Małych Agentów. Do akcji wkraczają również Rebecca i Cecil. Muszą odłożyć kłótnie na bok i stworzyć zespół, który za pomocą hiperwymyślnych gadżetów ocali świat, a skutecznością zawstydzi samego Jamesa Bonda.

"Mali agenci 4D: Wyścig z czasem" w kinach od 18 listopada!


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje