Reklama

Grażyna Szapołowska w "Asymetrii" Konrada Niewolskiego

Dla Grażyny Szapołowskiej będzie to pierwsza od kilku lat duża rola w filmie fabularnym. I - co sama zaznacza - pierwsze od 20 latach spotkanie na planie z Piotrem Fronczewskim.

Jaką rolę w "Asymetrii" zagra Grażyna Szapołowska?

"Asymetria" opowiada o człowieku, który musi popełnić przestępstwo, żeby ochronić swoich bliskich i w ten sposób zostaje wplatany w kryminalną aferę.

Reklama

W główną rolę wciela się Mikołaj Roznerski, a towarzyszyć będą mu m.in. Paulina Szostak, Jan Frycz, Danuta Stenka, Piotr Fronczewski, Marek Molak oraz raper Popek.

O tym, że do obsady do obsady dołączy Grażyna Szapołowska, reżyser poinformował w niedzielę na Instagramie, zamieszczając zdjęcie z nią i Piotrem Fronczewskim.

O tym, że aktorka przygotowuje się do pracy na planie, jej fani dowiedzieli się dzień wcześniej. W sobotę na jej Instagramie pojawiła się fotografia z Mikołajem Roznerskim z podpisem: "Mógłby być moim synem". Tego samego dnia Szapołowska opublikowała też prywatne zdjęcie z Fronczewskim. "Dziś praca z Piotrem. Spotkanie po 20-tu latach" - napisała. Oboje w nowym filmie Konrada Niewolskiego wcielą się w role prawników.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Asymetria | Grażyna Szapołowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje