Reklama

Glinka: Drapieżna femme fatale

Fani uwielbiają Katarzynę Glinkę za jej energię, temperament i piękny uśmiech. Teraz zobaczą ją - w zupełnie nowym, drapieżnym wydaniu - w głównej roli w komedii "Wyjazd integracyjny", która trafi na ekrany kin 4 listopada.

- To jest komedia przypadków. W tym filmie spotyka się trójka ludzi z różnych środowisk, którzy tej samej nocy znaleźli się w jednym pokoju hotelowym. Tę trójkę tworzą: dziennikarz (grany przez Tomka Karolaka), prezes korporacji, która jest w tym hotelu na wyjeździe integracyjnym (grany przez Jana Frycza) i była fotomodelka, która odniosła wielki światowy sukces i zakończyła już swoją karierę. Tę fotomodelkę gram ja - zdradza aktorka.

Reklama

Zdecydowanie i odwaga to dwie cechy, za które Kasia Glinka z miejsca polubiła swoją bohaterkę. Jej Gabi to żywy dowód na to, jak mylne bywają pozory.

Ta zdawałoby się krucha istota, to w istocie drapieżna i pełna tajemnic femme fatale, która ma już dość bycia zabawką w rękach bogatych mężczyzn i nie boi się o siebie walczyć.

Co zachęciło Glinkę do wzięcia udziału w 'wyjeździe integracyjnym"? - Na pewno moja bohaterka, która jest wielowymiarowa i niejednoznaczna. Staraliśmy się z reżyserem pokazać historię tej dziewczyny: jak żyła, kim była i co się z nią stanie. W końcu to młoda, 30-letnia kobieta, która zakończyła swoją karierę i nie wie, co będzie dalej robić w życiu. Dotychczas była traktowana przez mężczyzn, jako piękny dodatek, ale jest świadoma, że uroda przemija i pozostaje pytanie - co dalej? - zdradziła Glinka.

Katarzyna Glinka o roli w "Wyjeździe integracyjnym":


Aktorka dodała również, że "jeżeli ktoś lubi komedię sytuacyjną, to na pewno jest to film dla niego". - Wyjazdy integracyjne dotyczą naprawdę dużej grupy ludzi, ale mam nadzieję, że nie tylko im się ten film spodoba. Staraliśmy się nie skupiać wyłącznie na tym, jak ludzie bawią się na takich wyjazdach, ale też jak wygląda praca w korporacji i codzienność tych ludzi. Chcieliśmy pokazać, że mimo tego, w jakim świecie się obracają, nie są nastawieni tylko na zysk - przyznała aktorka.

W obsadzie filmu, obok Katarzyny Glinki, Jana Frycza i Tomasza Karolaka, integrować się będzie doborowa ekipa aktorska - Tomasz Kot, Katarzyna Figura, Sławomir Orzechowski, Bartłomiej Topa, Grzegorz Halama, Mariusz Czajka, Robert Gonera, Zbigniew Buczkowski, Jarosław Jakimowicz i Mirosław Zbrojewicz. Wszyscy oni udowodnią, że może i Amerykanie mają Vegas, ale na kacu znamy się my.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje