Reklama

Reklama

"Gliniarz z Beverly Hills 4": Nowe gwiazdy i nowy tytuł

Poznaliśmy nowe szczegóły na temat długo oczekiwanej czwartej części "Gliniarza z Beverly Hills". Do obsady filmu, który będzie nosił podtytuł "Axel Foley", dołączyli właśnie Joseph Gordon-Levitt i Taylour Paige.

Poznaliśmy nowe szczegóły na temat długo oczekiwanej czwartej części "Gliniarza z Beverly Hills". Do obsady filmu, który będzie nosił podtytuł "Axel Foley", dołączyli właśnie Joseph Gordon-Levitt i Taylour Paige.
Eddie Murphy jako Axel Foley /CBS /Getty Images

Jak informuje Deadline, powiększa się gwiazdorska obsada obrazu, który ma nosić tytuł "Beverly Hills Cop: Axel Foley". Do wcielającego się w tytułową rolę Eddiego Murphy'ego, który jest też jednym z producentów filmu, dołączyli właśnie Taylour Paige i Joseph Gordon-Levitt.

Realizowaną dla Netfliksa kontynuację kultowej serii ma wyreżyserować Mark Molloy. Oprócz Murphy'ego film wyprodukują słynny Jerrym Bruckheimer i Chad Oman. Scenariusz napisał Will Beall.

Reklama

W rozmowie z serwisem ComicBook.com Bruckheimer powiedział, że zdjęcia do czwartej części popularnego filmu wystartują już na dniach.

"Gliniarz z Beverly Hills": Kultowa seria

"Gliniarz z Beverly Hills" z 1984 roku opowiada historię pyskatego policjanta z Detroit, który wyrusza do Beverly Hills, żeby zająć się sprawą morderstwa swojego przyjaciela.

Za sprawą brawurowej roli Eddiego Murphy'ego jako cwanego detektywa Axela Foleya, "Gliniarz z Beverly Hills" znalazł się w czołówce najbardziej kasowych komedii w historii kina!

W 1987 i 1994 roku powstały dwie następne części cyklu. Film "Gliniarz z Beverly Hills 3" nie spotkał się jednak z ciepłym przyjęciem fanów i krytyków (tylko 9 proc. na serwisie "Rotten Tomatoes"), co sprawiło, że kolejnych części już nie nakręcono.

Joseph Gordon-Levitt i Taylour Paige w "Gliniarzu z Beverly Hills 4"

Joseph Gordon-Levitt świetnie radzi sobie zarówno na dużym, jak i małym ekranie, gdzie można było go ostatnio zobaczyć w serialu "Super Pumped". Głos aktora będzie można niedługo usłyszeć w "Pinokiu" Roberta Zemeckisa. Gordon-Levitt ukończył także zdjęcia do komedii "Providence", gdzie występuje u boku Lily James. Film opowie o mieszkańcach małego wyspiarskiego miasteczka, których życie zmienia sensacyjne morderstwo oraz odnalezienie miliona dolarów.

Przełomem w karierze Taylour Paige była rola striptizerki w filmie "Zola" z 2020 roku. Aktorka ukończyła już zdjęcia do remake’u "Toksycznego mściciela" i komedii "Brothers", gdzie występuje u boku Brendana Frasera, Josha Brolina i Petera Dinklage’a. Z kolei w fazie postprodukcji jest kryminalna komedia "The Trainer" z jej udziałem.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gliniarz z Beverly Hills 4

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL