Reklama

Reklama

"Glass Onion": Kate Hudson spotkała na planie swoją "bratnią duszę" Kathryn Hahn

Kate Hudson i Kathryn Hahn wystąpiły razem w komedii romantycznej "Jak stracić chłopaka w 10 dni", teraz ponownie spotkały się na ekranie w sequelu produkcji "Na noże".

Po zagraniu dwóch przyjaciółek spiskujących przeciwko Matthew McConaugheyowi w komedii romantycznej z 2003 roku "Jak stracić chłopaka w 10 dni"Kate Hudson i Kathryn Hahn ponownie pojawiają się razem na ekranie w filmie "Glass Onion" z serii "Na noże".

Reklama

Hudson przyznała, że przed kręceniem kryminału Netfliksa nie widziała Hahn od dawna. 

"Byłyśmy naprawdę blisko przez wiele lat, a potem dzieci, małżeństwo, inne dzieci, inne małżeństwa - dla mnie ona wciąż jest na swoim" - żartowała Hudson. "Zamieniło się to w lata, w których się nie widziałyśmy, a kiedy ją zobaczyłam, kiedy ponownie spotkałam się z nią w tym filmie, było tak, jakbyśmy nigdy nie wyjechały. Czuję, że jesteśmy bratnimi duszami. To jest najlepsze" - podkreśliła gwiazda. 

Sequel "Na noże": Co wiemy o filmie?

W filmie "Glass Onion" grany ponownie przez Daniela Craiga detektyw Benoit Blanc będzie rozwiązywał kolejną zagadkę w stylu znanym z powieści Agathy Christie, w której pojawia się duża grupa podejrzanych. Tym razem akcja filmu rozgrywać będzie się w Grecji.

Na temat fabuły "Glass Onion: Film z serii 'Na noże'" nie wiadomo na razie zbyt wiele. Pewne jest tylko, że Danielowi Craigowi po raz kolejny partnerować mu będą największe gwiazdy kina. Tym razem będą to: Dave BautistaEdward NortonEthan HawkeJanelle MonáeKathryn Hahn, Leslie Odom Jr.Kate Hudson, Madelyn Cline i Jessica Henwick.
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kate Hudson | Kathryn Hahn | Na noże 2 | Na noże | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy