Reklama

"Glass Onion". Film z serii "Na noże" utrzymuje pozycję lidera rankingu Netfliksa

"Glass Onion". Film z serii "Na noże" zgromadził już sporo pochlebnych recenzji, a także całą rzeszę wiernych fanów. Produkcja nadal cieszy się także popularnością wśród nowych widzów. Już drugi tydzień z rzędu jest najchętniej oglądanym filmem na Netfliksie.

Film "Na noże" był jednym z największych hitów kasowych 2019 roku. Sprytny i przemyślany klasyczny kryminał podbił serca widzów, a z postaci Benoita Blanca granego przez Daniela Craiga uczynił kolejnego ikonicznego detektywa stawianego w jednej linii z Sherlockiem Holmesem i Herculesem Poirotem. Zdyskontować sukces filmu postanowił Netflix, który za ponad 400 milionów dolarów kupił prawa do dwóch kolejnych części serii filmów opowiadających zupełnie nowe zagadki kryminalne, które łączy postać detektywa Blanca.

Reklama

"Glass Onion" hitem Netfliksa

Netflix opublikował dane dotyczące najpopularniejszych filmów na platformie w minionym tygodniu (26.12 -01.01), z których wynika, że "Glass Onion". Film z serii "Na noże" jest najpopularniejszym filmem anglojęzycznym. To już drugi tydzień z rzędu, w którym produkcja ta jest faworytem widzów. Jednocześnie film zwyciężył także w rankingu uwzględniającym oglądalność tylko wśród widzów z Polski. 

"Glass Onion": O czym jest film? Fabuła i zwiastun

W filmie "Glass Onion" detektyw Benoit Blanc rozwiązuje kolejną zagadkę w stylu znanym z powieści Agathy Christie, w której pojawia się duża grupa podejrzanych. Tym razem akcja filmu rozgrywa się w Grecji. Craigowi na ekranie partnerują: Dave Bautista, Edward Norton, Ethan Hawke, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Kate Hudson, Madelyn Cline i Jessica Henwick.

Zobacz również:

Ten film to hit Netfliksa. Reżyser "Glass Onion" jest jednak... wściekły! 

"Glass Onion" z rewelacyjnymi recenzjami i... słabym wynikiem otwarcia

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Na noże 2 | Na noże | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama