Reklama

Reklama

"Glass Onion": Aktorzy organizowali "noce tajemnic", a Craig zapomniał akcentu

"Glass Onion", czyli kontynuacja hitu filmowego z 2019 roku, "Na noże" trafi na Netfliksa wraz z końcem roku. Aktorzy zdradzili kulisy przygotowań do produkcji. Mieli oni organizowane "noce tajemnic", a Daniel Craig wyznał, że spędził 4 miesiące na ponownej nauce akcentu.

"Glass Onion": O czym będzie film?

Jak na razie znamy niewiele szczegółów dotyczących tej produkcji. W marcu Netflix oficjalnie podał, że powstanie kontynuacja hitowego kryminału "Na noże", i to nie jedna, a dwie części, zaś budżet tych produkcji to 400 milionów dolarów. 

Oficjalnie zatytułowana "Glass Onion", druga część "Na noże" ponownie zaprezentuje granego przez Daniela Craiga detektywa Benoita Blanca, który będzie rozwiązywał kolejną zagadkę w stylu znanym z powieści Agathy Christie. Tym razem akcja filmu rozgrywać będzie się w Grecji.

Reklama

"Detektyw Benoit Blanc udaje się do Grecji, aby rozwikłać zagadkę morderstwa i wytypować sprawcę z barwnego grona podejrzanych" - brzmi oficjalny opis produkcji.

"Glass Onion": "Noce tajemnic" na planie

Aktorka Janelle Monáe, która wystąpi w kontynuacji "Na noże", ujawniła, że gdy kręcili film w trakcie lockdownu, ona i jej koledzy z planu organizowali "noce tajemnic" na dachu hotelu.

Janelle powiedziała, że reżyser Rian Johnson "zostawiał odręczne, średniowieczne notatki pod drzwiami naszych pokojów hotelowych z tekstem: 'Jesteś zaproszony'".

Daniel Craig, przyznał, że nie do końca rozwiązuje zagadki jak jego detektywistyczne alter ego, Benoit Blanc.

"Glass Onion": Daniel Craig zapomniał akcentu

Gwiazdor filmu "Nie czas umierać" wyznał niedawno, że zapomniał akcentu jego postaci.. Daniel Craig spędził miesiące pracując z trenerem dialektu, doskonaląc akcent detektywa.

Widzowie pokochali Craiga jako tajemniczego detektywa. Film "Na noże" w 2019 roku odniósł wielki sukces. Czy tak samo będzie w przypadku "Glass Onion"?

"Glass Onion": Kiedy premiera?

"Glass Onion" trafi do oferty platformy streamingowej Netflix 23 grudnia 2022.

Zobacz też:

"Glass Onion": Nowe zdjęcie promujące sequel "Na noże". Premiera wkrótce

"Glass Onion": Jest pierwszy zwiastun kontynuacji filmu "Na noże"

"Glass Onion": Jessica Henwick w sequelu "Na noże". "Będzie niezła jazda"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Na noże 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL